Konyaaltı Otelleri ve Konyaaltı Otel Fiyatları

Konyaaltı Otelleri ve Konyaaltı Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Umarım tatil seyahatinizde size yol arkadaşı olur. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

Konyaaltı Antalya’ya bağlı bir ilçedir. Antalya’nın merkez ilçesi olan Konyaaltı’nın ulaşımı gayet kolaydır. Antalya hava alanına 20 km uzaklıkta bulunan Konyaaltı ilçesi geziye gelenlerin en çok ziyaret ettiği ilçedir. Buraya gelen turistler konaklama açısında pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü burada çok sayıda konaklama yeri bulunur. Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce İnternet üzerinde rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem konaklama yerinizi daha uygun fiyatta getirirsiniz. Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Şimdi burada bulunan  bazı otelleri size tavsiye edeceğiz. Bunların içinde ilk beş tanesi lüks kategorinden son beş tanesi ise daha uygun fiyatta olan otellerdir. İşte o liste…

Konyaaltı Otelleri ve Konyaaltı Otel Fiyatları

1-Crowne Plaza Antalya: Antalya Konyaaltı’nda yer alan Crowne Plaza Antalya, Oldukça modern bir mimariye sahip olup bünyesinde açık ve kapalı yüzme havuzu bulunur. Ortamı oldukça şık ve konforlu olup size ve sevdiklerinize unutamayacağınız bir tatil keyfi sunar. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 550-1150 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-S White Hotel: Antalya’nın Konyaaltı ilçesine bağlı Bahtılı Köyünde bulunur. 3 katlı bir binada 30 konaklama birimine ev sahipliği yapmaktadır. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 480-850 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Sunis Hotel Su: Antalya’nın Konyaaltı ilçesine bağlı Meltem Mahallesi, Dumlupınar Bulvarı üzerinde bulunur. Kendine ait plajı bulunan otelin harika hizmetlerle konuklarını en iyi şekilde ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 440-800 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Saklıköy Evleri: Antalya’nın Konyaaltı ilçesine bağlı Hisarçandır beldesinde bulunur. Muhteşem bir dağ manzarasına ev sahipliği yapan bu evler yılın dört mevsimi boyunca konuklarını ağırlamaktadır. Tatil ve huzur adına aradığınız her şey burada bulabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 400-650 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Özkaymak Falez Otel Antalya: Antalya’nın Konyaaltı ilçesine bağlı Falez Mevkiinde bulunur. Çift yataklı 320 odasında , 20 suit ve 2 kral dairesinde konfor ve şık bir konaklama imkanı sunmaktadır. Harika bir manzara eşliğinde kurulan tesis harika bir tatil keyfi sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 390-600 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Şimdi ise daha uygun fiyatta bulunan otel önerilerimize bakalım.

1-Mahper Otel: Antalya’nın Konyaaltı ilçesine bağlı  Altınkum mevkiinde yer almaktadır.  Konyaaltı Plajı’na oldukça yakın bir konumda bulunur. Otel bünyesinde havuz ve bar olmak üzere birçok farklı hizmet bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 80-150 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Mercan Apart Otel: Antalya’nın Konyaaltı ilçesine bağlı  Altınkum mevkiinde yer almaktadır. Otel bünyesinde bar ve yüzme havuzu bulunur. Otel toplamda 32 odası bulunur. Bu şık ve konforlu odalarında konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 95-160 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Akçahan Hotel Antalya: Antalya’nın Konyaaltı ilçesine bağlı  Altınkum mevkiinde yer almaktadır. Denize yalnızca 250 metre uzaklıkta bulunur. Bünyesinde harika bir yüzme havuzu bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Send Apart Otel: Antalya’nın Konyaaltı ilçesine bağlı Arapsuyu mevkiinde yer almaktadır. Otel bünyesinde harika hizmetler bulunur. Buraya yolunuz düşerse sevdiklerinizle birlikte harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Ayrıca engeliler içinde ayrıca bir oda bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 110-210 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Arinna Park Hotel: Antalya’nın Konyaaltı ilçesine bağlı Arapsuyu mevkiinde yer almaktadır. Denize 5 dk. yürüyüş mesafesinde olup etrafında birçok cafe ve alışveriş merkezi bulunur. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 110-220 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here