gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Konyaaltı Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genelde cafe, Bar ve diğer gece mekanlarında geçer. Bu gece mekanlarında eğlence sabaha kadar devam eder.

Konyaaltı Antalya’ya bağlı bir ilçedir. Antalya’nın merkez ilçesi olan Konyaaltı yaz turizmin merkezidir. Buraya yerli ve yabancı birçok turist akın etmektedir. İlçemizde özellikle Konyaaltı plajları çok ünlüdür. Bu plajlarda Akdeniz’in harika sularına kendilerine teslim etmektedir. Gece olunca da burada bulunan gece mekanlarına takılıp tatillerine renk katmaktadır. İlçemizde birçok gece mekanı bulunur. Bu mekanlarda sabahın ilk ışıklarına kadar eğlence son hızı ile devam eder. Şimdi ilçemizde bulunan bazı mekanları önereceğiz. Umarım memnun kalırsınız.

KONYAALTI GECE HAYATI

Irish Pub: İlimizin Konyaaltı ilçesinde bulunur. İlçemizin en nezih mekanlarından biridir. Ortam gayet hoş olup müzikler harika buraya yolunuz düşerse tavsiye edilir.

Zeytin Meyhane: Antalya İlimizin Konyaaltı ilçesinde bulunur. Ortam gayet hoş olup her tarza uygun canlı müzikler çalmaktadır. Mezeler harika olup eğlenmek isteyenlerin mekanıdır.

Piet Coffee Kıtchen Bar:  Antalya İlimizin Konyaaltı ilçesinde bulunur. Yaz ve kış sezonlarına uygun bir biçimde tasarlanmıştır. Açık ve kapalı alanları vardır. İlçemizde bulunan bu mekan harikadır. tavsiye edilir.

Kalina Bar: Antalya ilimizin Konyaaltı ilçesinde bulunur. Burada bulunan Rixos Downtown Otelin içinde bulunan harika bir mekandır. Yemekleri ve içkileri çok kaliteli olup herkesin mutlaka gelip burada leziz yemek ve içeceklerini tatmalı. Ortam gayet hoş. Çalışanlar güler yüzlü ve müzik gayet güzeldir.

Sorularınız olursa bu sayfadan cevaplayabiliriz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here