gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Safranbolu Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genelde gece kulüpleri, Disco, Bar ve cafeler bulunur. Burada her türlü zevke uygun mekan bulunabilir. Bu mekanlarda sabaha kadar eğlence devam eder.

Safranbolu ilçesi Karabük ilimize bağlı 6 ilçesinden biridir. Safranbolu ilçesi daha çok tarihi dokusu ile bilinir. Özellikle evleri, sokakları ve çarşısı tarihi kokmaktadır. Bunun dışında birçok doğal güzelliği de bulunur. Bu güzellikleri görmek tarihe şahitlik etmek amacı ile hem ülkemizde hem de yurt dışında her yıl buraya birçok ziyaretçi gelir.

Göz at ;

 1. Safranbolu Gezilecek Yerler
 2. Safranbolu Gece Hayatı
 3. Safranbolu Otelleri ve Safranbolu Otel Fiyatları
 4. Safranbolu Saat Kulesi
 5. Safranbolu Eski Çarşı
 6. Safranbolu Evleri
 7. Safranbolu Kent Tarih Müzesi
 8. Safranbolu Kristal Teras
 9. Safranbolu Nerede, Nerenin İlçesi ve Hangi Bölgede Şehirde
 10. Karabük Gezilecek Yerler
 11. Karabük Gece Hayatı
 12. Karabük’de Gezilecek 10 Yer
 13. Karabük’ün İlçeleri
 14. Safranbolu Gece Hayatı
 15. Karabük Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
 16. Karadeniz’de Mutlaka Görülmesi Gereken 10 Yer
 17. Türkiye’de Bulunan Cam Teraslar
 18. Karabük Otelleri ve Karabük Otel Fiyatları

Buraya gelen ziyaretçiler burada bulunan yerleri gezip bolca fotoğraf çeker. Günün kararması ile birlikte ilçede bulunan konak ve otellerde konaklıyorlar. Gece dışarı çıkıp gece hayatı yaşamak isteyenler için çok alternatif olmasa da gece hayatı bir insanı memnun edecek düzeyde olduğunu düşünüyorum.

Yerel halkın Muhafazakar kimliğinden dolayı pek gece hayatı yaşamazlar. Daha çok eş dost ziyareti ya da burada bulunan cafelere gidip geç saatlere kadar sohbet ederler. Buraya gelen ziyaretçiler içinde birkaç bar ve diğer gece kulüpleri bulunur. Bu mekanlarda eğlence sabaha kadar devam eder. Şimdi ilçemizde bulunan bazı mekanları size önereceğiz. Umarım memnun kalırsınız.

Safranbolu Eğlence Hayatı

Zalifre Bar: Safranbolu kent merkezinde bulunan Zalifre Otel’in gece eğlencesi için dizayn edilmiş barıdır. Burada çok güzel vakit geçirebilirsiniz.

Hangar Disco: Safranbolu kent merkezinde bulunan tek disco mekanıdır. Safranbolu ilçesine gelenlerin mutlaka uğradıkları bir mekandır. Uzun gece yaşayıp bu geceleri eğlence ile yaşamak isteyenlerin mekanıdır.

Aquarius Cafe & Bar: Safranbolu ilçe merkezinde bulunur. Bu mekan hem bar hem de cafe olarak hizmet vermektedir. Canlı müzik eşliğinde sabaha kadar eğlence tüm hızı ile devam eder.

Arasna Cafe ve Bar: Safranbolu ilçemizde bulunan Arasna Otelin eğlence merkezidir. Bu barda çok güzel vakit geçirebilirsiniz.

Dam Bar: Safranbolu ilçemizde bulunan Gümüş Konağın gece eğlencesi için dizayn edilmiş barıdır. Burada kalan müşteriler gece dışarı çıkmadan burada sabaha kadar doyasıya eğlenebilir.

Sorularınız olursa bu sayfadan cevaplayabiliriz. Safranbolu Gezi rehberine ulaşmak için Tıklayınız. 

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here