gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Sakarya Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genelde Bar ve gazinolarda geçer. Burada az sayıda da olsa disco ve gece kulübü bulunur. Bu mekanlarda sabaha kadar eğlence devam etmektedir.

Sakarya 976.948 toplam nüfusu ile Ülkemizin Marmara bölgesinde bulunur. Nüfusu fazla olmasına rağmen gece hayatı beklendiği gibi aktif değildir. Burada istenilen sayıda gece kulübü olmasa da birçok bar ve canlı müzik yapan mekanlar bulunur.

Göz at ;

 1. Sakarya Gezilecek Yerler
 2. Sakarya’da Gezilecek 10 Yer
 3. Sakarya Gece Hayatı
 4. Sakarya Otelleri ve Sakarya Otel Fiyatları
 5. Sakarya Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?
 6. Acarlar Longozu
 7. Poyrazlar Gölü
 8. Karasu Sahili
 9. Sakarya Gölkent
 10. Marmara Bölgesinde Mutlaka Görülmesi Gereken 10 Yer
 11. Sakarya Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
 12. Sapanca Gölü
 13. Sapanca Nerede, Nasıl Gidilir
 14. Soğucak Şelalesi
 15. Sapanca Gece Hayatı
 16. Sapanca Otelleri ve Sapanca Otel Fiyatları

Özellikle Kent merkezinde bulunan Çark Caddesi üzerinde birçok mekan bulunur. Ayrıca Karasu Bölgesinde gece hayatı daha parlak geçmektedir.

Bu bölgede birçok gece mekanı bulunur. İlimize yolunuz düşerse hem gezilecek hemde eğlence için doğru adres Karasu Bölgesidir. Şimdi ilimizde bulunan bazı mekanları size önereceğiz. Umarım memnun kalırsınız.

Sakarya Eğlence Hayatı

Barcelona Bar: Sakarya ilimizde bulunan bu mekan kesinlikle bir harika. Yaz mevsiminde terasa çıkıp taze bira içip sohbete dalmak yada manzara seyretmek harika bir duygudur.

People Clup ve Beach: Sakarya Merkezinde bulunan bu mekan tavsiye edilir. Buraya gelenler memnun bir şekilde ayrılır. Fiyat gayet uygun, ortam da gayet hoş.

City Plus: Sakarya ilimizde bulunan bu mekan kesinlikle tavsiye edilir. Her şeyden önce güvenilir bir ortam. Müziği bir harikadır.

Vital Bar: Sakarya’nın Sapanca ilçesinde bulunmaktadır. Ortamı gayet güzel. Müzik ve yiyecekleri bir harika buraya gelirsiniz memnun kalacağınızı umuyorum.

zıBAR: Sakarya kent merkezinde Atatürk Bulvarında bulunur. Burası kendine has müzik yapısı ile Üniversite öğrencilerine hizmet eden nadir mekanlardan biridir.

Sorularınız olursa bu sayfadan cevaplayabiliriz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here