PAYLAŞ
Sapanca Otelleri ve Sapanca Otel Fiyatları

Marmara’nın önemli bir turizm beldesi olan Sapanca’da bulunan oteller ve otel fiyatları hakkında edindiğimiz izlenimleri sizinle paylaşmaktan mutluluk duyarız. Şöyle ki;

Sapanca Sakarya ilinin doğası ile ünlü bir ilçesidir. Sapanca ilçesi Sakarya il merkezine 25 km uzaklıkta yer almaktadır. Turizm cenneti olan Sapanca ilçesi doğal güzelliği ile ön plana çıkmaktadır. Sapanca ilçesi doğal yerleri yanı sıra tarihi yapılara da sahiptir. Bu nedenle buraya her yıl çok sayıda ziyaretçi akın eder. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama konusunda hiçbir sıkıntı çekmezler. Burada konaklamak için çok sayıda farklı alternatifler bulunur. Herkesin bütçesine göre konaklayacağı bir yer mutlaka vardır. Fakat size tavsiyem buraya gitmeden önce İnternet üzerinde rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem daha uygun fiyatta getirirsiniz. Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Şimdi Sapanca’da bulunan bazı otelleri size tavsiye edeceğiz. Bunların içinde ilk beş tanesi lüks kategorinden son beş tanesi ise daha uygun fiyatta olan otellerdir. İşte o liste…

Sapanca Otelleri ve Sapanca Otel Fiyatları

Bakire Kızların Evlenemediği, Evde Kaldığı İlginç Kabile

1-Sapanca Villa Kırkpınar: Sakarya’nın Sapanca ilçesine bağlı  Kırkpınar Köyünde bulunur. emyeşil bir doğanın kucağında kurulan bu otelde harika bir tatil yaşayabilirsiniz. Bu otelde her yıl çok sayıda kişi huzur bulmak için gelir. Burada konaklamak için gecelik 1500-2000 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Sapanca Villa Özdilek: Sakarya’nın Sapanca ilçesine bağlı Hasanpaşa Mahallesi, İstasyon Caddesi üzerinde bulunur. Yılın dört mevsimi açık olan bu otel bünyesinde açık havuz bulunur.  Burada konaklamak için gecelik 1000-1500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Güngör Garden: Sakarya’nın Sapanca ilçesine bağlı Uzun Kum Mahallesinde bulunur. Tesis, Sapanca Gölüne 3 km uzaklıkta bulunur. Harika manzara karşılığında sevdiklerinizle doyumsuz bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz.  Burada konaklamak için gecelik 650-1000 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Sapanca Villa Natura: Sakarya’nın Sapanca ilçesine bağlı Mahmudiye Mahallesinde bulunur. Dağ manzaralı otelin bünyesinde harika bir havuz bulunur. Burada sevdiklerinizle hayalinizdeki tatil keyfini yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 600-1000 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-NG Sapanca: Sakarya’nın Sapanca ilçesine bağlı Tepebaşı Mahallesi, Şehit Cevdet Koç Caddesi üzerinde bulunur. Tesiste son teknolojiye sahip bir spa ve açık yüzme havuzları bulunur. 5 yıldızlı lüks bu tesiste harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz.  Burada konaklamak için gecelik 580-1000 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Şimdi ise daha uygun fiyatta bulunan otel önerilerimize bakalım.

1-Sapanca Botanika Otel: Sakarya’nın Sapanca ilçesine bağlı Hasanpaşa Mahallesi İstasyon Caddesi üzerinde bulunur. Sapanca gölüne 1 km uzaklıkta bulunur. Burada konaklamak için gecelik 120-180 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Penguen House & Bungalows: Sakarya’nın Sapanca ilçesine bağlı Çay İçi Mahallesi, Sönmez Caddesi üzerinde bulunur. Harika bir manzara eşliğinde kurulan otelde güzel bir tatil yapabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 125-175 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Sapanca 105-Adult Only: Sakarya’nın Sapanca ilçesine bağlı Çayiçi Mahallesi İpekyolu Caddesi üzerinde bulunur. Sapanca’nın merkezine 2 kilometre uzaklıkta bulunur. Harika bir bahçesi ve yüzme havuzu bulunur. Burada konaklamak için gecelik 130-190 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Sapanca Class Otel: Sakarya’nın Sapanca ilçesine bağlı Gölbaşı Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi  üzerinde bulunur. Sapanca’nın yeşiline hakim bir konumda bulunan bu otelde huzur bulursunuz. Burada konaklamak için gecelik 140-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Kırkpınar Suite Otel: Sakarya’nın Sapanca ilçesine bağlı Hasanpaşa Mahallesi İstasyon Caddesi üzerinde bulunur.  Sapanca gölüne 1 km uzaklıkta bulunur. Tesis;  3 tane 2+1 apart villa ile konuklarına hizmet vermektedir. Tesis bünyesinde birçok hizmet verilmektedir. Burada konaklamak için gecelik 150-250 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Bunlar dışında Sapanca kent merkezi, Kırkpınar, İstanbuldere, Kurtköy gibi beldelerinde konaklamak için çok sayıda mekan bulunur. Buralardan da gönül rahatlığıyla konaklayabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen, Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı giriniz