gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Sapanca Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genelde Bar ve otel gece mekanlarında geçer. Burada az sayıda da olsa disco ve gece kulübü bulunur. Bu mekanlarda sabaha kadar eğlence devam etmektedir.

Sapanca Sakarya ilinin doğası ile ünlü bir ilçesidir.Turizm cenneti olan Sapanca ilçesi doğal güzelliği ile ön plana çıkmaktadır. Sapanca ilçesi doğal yerleri yanı sıra tarihi yapılara da sahiptir. Bu nedenle buraya yıl boyunca birçok turist gelmektedir. Turistin geldiği yerde gece hayatında bahsetmeden olmaz. Bir yerde turist varsa mutlaka orada hareketli gece hayatı da vardır.  Sapanca’da gece hayatı ise biraz farklıdır. Neden derseniz. Bu ilçe sessizliği ile bilinir. Fakat gecenin başlaması ile birlikte özellikle otellerde canlı müzik sesleri yükselir. Her otelde farklı organizasyon yapılarak sessiz olan kenti adeta hareketlendirmektedir. Bunun dışında ilçe merkezinde herkes açık birçok mekan bulunur. Bu mekanlardan bazıları ilk ışıklarına doğru eğlence son hızı ile devam eder. Özellikle hafta sonları kafa dinlemek isteyenlerin akın ettiği bir yerdir. Şimdi ilçemizde bulunan bazı mekanları önereceğiz. Umarım memnun kalırsınız. Burada ilginç bir anınız olursa yorum kısımında bizimle paylaşabilirsiniz.

SAPANCA GECE HAYATI

Koru Bar Cafe: Sakarya’nın Sapanca ilçesine bağlı Rüstempaşa Mahallesi Kumbaz Caddesinde bulunur. Kentte bulunan yılların eğlence merkezidir. Buraya ailece gelip canlı müzik eşliğinde gönlünüzce eğlenebilirsiniz. Harika bir mekandır.

Vital Bar: Sakarya’nın Sapanca ilçesinde bulunmaktadır. Ortamı gayet güzel. Müzik ve yiyecekleri bir harika buraya gelirsiniz memnun kalacağınızı umuyorum.

Güral Sapanca Disco: Sakarya’nın Sapanca ilçesinde bulunmaktadır. Ortam gayet sıcak ve samimidir. Buraya gidenler memnun bir şekilde ayrılmaktadır. Eğlenmek isteyenlerin mekanıdır.

Bunun dışında birçok otelin gece mekanı bulunur. Burada gidip kaldığınızda otelin gece eğlencesi olup olmadığına dikkat edin.  Lale Boutique Otel ve Richmond Nua Otel gece eğlencesi harika yerlerdir. Bu yerlere de takılabilirsiniz.

Sorularınız olursa bu sayfadan cevaplayabiliriz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here