PAYLAŞ
Side Otelleri ve Side Otel Fiyatları

Akdeniz Bölgesinde bulunan Side bölgesinde yer alan otelleri ve otel fiyatları hakkında izlenimlerimizi aktaracağız. Şöyle ki;

Side, Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı bir tatil beldesidir. Burada yaz turizmin en renkli yaşandığı yerlerden biridir. Yaz aylarında çok sayıda yerli ve yabancı turist buraya akın etmektedir. Buraya gelen turistler konaklama konusunda hiç bir sıkıntı çekmezler. Burada konaklamak için çok sayıda farklı alternatifler bulunur. Herkesin bütçesine göre konaklayacağı bir yer mutlaka vardır. Fakat size tavsiyem buraya gitmeden önce İnternet üzerinde rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem daha uygun fiyatta getirirsiniz. Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Şimdi Side beldesine ait bazı otelleri size tavsiye edeceğiz. Bunların içinde ilk beş tanesi lüks kategorinden son beş tanesi ise daha uygun fiyatta olan otellerdir. İşte o liste…

Side Otelleri ve Side Otel Fiyatları

Bakire Kızların Evlenemediği, Evde Kaldığı İlginç Kabile

1-Sentido Perissia Managed by Paloma Hotels: Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı Side semti, Bingeşik mevkide bulunur. Denize sıfır bir konumda bulunan bu otelde hemen önünde bir özel plaj bulunmaktadır.  Deniz manzarasına hakim geniş bir havuzu da bulunur. Burada sevdiklerinizle birlikte harika bir tatil yapabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 450-900 TL arasında ücret ödenmesi gerekir.

2-Side Star Elegance: Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı Side semtinde bulunur. Side beldesinde bulunan 5 yıldızlı otellerinden biridir. 475 odası bulunan otelin harika bir manzarası bulunur. Burada konaklamak için gecelik 300-800 TL arasında ücret ödenmesi gerekir.

3-Starlight Convention Center Thalasso & Spa: Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı Side semtinde bulunur. Kızılağaç Turizm bölgesinde yer almaktadır. Side’ye 12 km uzaklıkta bulunur. 2008 yıllında harika bir manzara eşliğinde her yıl çok sayıda yerli ve yabancı turist ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik 300-750 TL arasında ücret ödenmesi gerekir.

4-Side Star Beach Hotel: Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı Side semtinde bulunur. Otelin bünyesinde 2 yüzme havuzu, kapsamlı spa ve su sporları yer almaktadır. Burada sevdiklerinizle birlikte harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 250-700 TL arasında ücret ödenmesi gerekir.

5-Miramare Beach Otel Side: Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı Side semti, Kumköy beldesinde bulunur. Manavgat kent merkezine 12 km uzaklıkta bulunur.  Burada konaklamak için gecelik 250-600 TL arasında ücret ödenmesi gerekir.

Şimdi ise daha uygun fiyatta bulunan otel önerilerimize bakalım. 

1-Risus Hotel: Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı Side semtinde bulunur. Gecelik olarak 50-200 TL arasında bir fiyat aralığı bulunmaktadır. Buraya sevdiklerinizle gelip Side’nin tarihi ve denizi eşliğinde tatil yapabilirsiniz.

2-Trendy Aspendos Beach Hotel: Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı Side semtinde bulunur. Burada konaklamak için gecelik 50-250 TL arasında ücret ödenmesi gerekir.

3-Trendy Verbena Beach Hotel: Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı Side semtinde bulunur. Burada konaklamak için gecelik 50-250 TL arasında ücret ödenmesi gerekir.

4-Royal Dragon Hotel: Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı Side semtinde bulunur. Burada konaklamak için gecelik 50-300 TL arasında ücret ödenmesi gerekir.

5-Wind Heaven Garden Butik Otel: Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı Side semtinde bulunur. Burada konaklamak için gecelik 50-350 TL arasında ücret ödenmesi gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen, Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı giriniz