Akbatı AVM Nerede, Nasıl Gidilir
Akbatı AVM Nerede, Nasıl Gidilir

İstanbul ili, Esenyurt ilçe sınırında yer alan Akbatı AVM, Bahçeşehir bölgesinin en modern ve en popüler alışveriş merkezidir.

Akbatı AVM bünyesinde 200’e yakın mağaza, 9 sinema salonu ve harika lezzetler sunan restoranlar, oyun ve eğitim alanları bulunur. Burası yıl boyunca binlerce konuk ağırlamaktadır. Buraya sizin de yolunuz düşerse sevdiklerinizle birlikte gelip doyasıya eğlenip gönlünüzce alışveriş yapabilirsiniz. Akbatı AVM, 2014 senesinde dünyanın en başarılı kurumları arasında Stevie Uluslararası İş Ödülleri’nde Bronz Ödül almaya hak kazanmıştır.

Akbatı AVM Nerede, Nasıl Gidilir?

Akbatı AVM, İstanbul’un Esenyurt ilçesine bağlı Sanayi Mahallesinde bulunur. Buraya ulaşmak için birçok farklı seçenek bulunmaktadır. Bunları tek tek ele almak isterim. Şöyle ki;

  • Size en yakın durakta metrobüse binin, İ.Ü Avcılar Kampüsü Durağında inip Avcılar Kavşağı altında bulunan İ.Ü Avcılar Kampüsü Otobüs Durağına geçip burada 142 numaralı otobüs hattına binin Esenkent Giriş Durağı‘nda inip biraz yürüdükten sonra AVM’ye ulaşmış olacaksınız.
  • Taksim’den 76E’ye binip Esenkent durağında inip buraya ulaşabilirsiniz.
  • Üsküdar’dan 320A, 16A, 11T, 16A, 16F, 16U, 18Ü otobüs hattına binip Uzunçayır’da 34AS Metrobüs hattına aktarma yapıp Mecidiyeköy durağında inin burada E-58 numaralı otobüs hattına binip Esenkent durağında inip ulaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here