Assos Kadırga Koyu Otelleri ve Assos Kadırga Koyu Otel Fiyatları ile ilgili ayrıntılı bir yazı kaleme alacağız. Umarım bu yazı ışığında merak ettiğiniz tüm sorular cevap bulur. Bunun dışında merak ettiğiniz bir soru veya eklemek istediğiniz bir bilgi olursa yorum kısmında bize iletebilirsiniz.

Assos Kadırga Koyu Otelleri Nerede

Kadırga, Çanakkale’dekini Ayvacık ilçesine bağlı bir tatil koyudur. Burada birçok doğal güzellik alanı bulunur. Buraya yıl boyunca çok sayıda turist akın eder.

Buraya gelen ziyaretçiler konaklama açısından pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü burada birçok konaklama yeri bulunur. Şimdi burada yer alan bazı konaklama yerlerini size tavsiye etmek isterim. Şöyle ki;

Göz at ;

 1. Ayvacık (Çanakkale) Gezilecek Yerler
 2. Ayvacık (Çanakkale) Nerede, Nerenin İlçesi ve Hangi Bölgede Şehirde
 3. Assos Kadırga Koyu Otelleri ve Assos Kadırga Koyu Otel Fiyatları
 4. Behramkale Otelleri ve Behramkale Otel Fiyatları
 5. Küçükkuyu Nerede, Nasıl Gidilir?
 6. Ahmetçe Köyü
 7. Sokakağzı Koyu
 8. Behramkale(Assos) Köyü
 9. Çanakkale Gezilecek Yerler
 10. Çanakkale’de Gezilecek 10 Yer
 11. Çanakkale Gece Hayatı
 12. Aynalı Çarşı
 13. Çanakkale Otelleri ve Çanakkale Otel Fiyatları
 14. Marmara Bölgesinde Mutlaka Görülmesi Gereken 10 Yer
 15. Çanakkale Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
 16. Gelibolu Otelleri ve Gelibolu Otel Fiyatları
 17. Türkiye’nin en iyi korunmuş köyü

Assos Kadırga Koyu Otel Fiyatları

1-Assos Dove Hotel Resort & Spa: Çanakkale’nin Ayvacık ilçesine bağlı Kadırga Koyunda yer alan Assos Dove Hotel Resort & Spa, 4 yıldızlı bir tesistir. Bu tesisin bünyesinde birçok hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 500-990 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Assos Barbarossa Hotel: Çanakkale’nin Ayvacık ilçesine bağlı Kadırga Koyunda yer alan Assos Barbarossa Hotel, 64 özel dekorasyonlu odasıyla konuklarına ev konforunda hizmet sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 450-850 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Assos Park Hotel: Çanakkale’nin Ayvacık ilçesine bağlı Kadırga Koyunda yer alan Assos Park Hotel, tamamen antik tarzda dekore edilmiş bir taş binadır. Bu bina bünyesinde birçok hizmet olanağı bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 350-700 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Assos Kadırga Otel Restaurant: Çanakkale’nin Ayvacık ilçesine bağlı Kadırga Koyunda yer alan Assos Kadırga Otel Restaurant, konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Bu otel bünyesinde restoran, açık yüzme havuzu ve plaj bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 300-600 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Assos Sunaba Kasrı Hotel: Çanakkale’nin Ayvacık ilçesine bağlı Kadırga Koyunda bulunur. Otel bünyesinde hem çocuklar hem de yetişkinler için havuz bulunmaktadır. Bunlar dışında çok sayıda hizmet verilmektedir. Burada sevdiklerinizle harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 250-500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz