Behramkale Otelleri ve Behramkale Otel Fiyatları
Behramkale Otelleri ve Behramkale Otel Fiyatları

Çanakkale’nin Ayvacık ilçesinin yaklaşık 17 km güneyindeki Behramkale Köyü’nde bulunan otelleri ve otel fiyatları hakkında size bilgi sunmak istiyoruz. Şöyle ki;

Behramkale, Çanakkale’nin Ayvacık ilçesine bağlı bir tatil köyüdür. Burada gezilip görülecek çok sayıda yer bulunmaktadır. Bu nedenle yıl boyunca çok sayıda kişi bu köyü ziyaret etmektedir. Bu köyü ziyaret eden turistler için birkaç tane otel tavsiyesinde bulunmak istiyorum. Şöyle ki;

Behramkale Otelleri ve Behramkale Otel Fiyatları

1-Assos Nazlıhan Hotel: Assos Antik Liman’da yer alan Assos Nazlıhan Hotel, 1856 yıllında inşa edilen bir depodur. Daha sonra otelle çevrilmiştir. Oldukça şık ve konforlu bir oteldir. Manzarası insanı büyülenmektedir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 300-450 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Assos Hayat Ağacı: Çanakkale’nin Assos’a bağlı Behramkale köyünde yer alan Assos Hayat Ağacı, Antik liman plajına yaklaşık 700-800 metre uzaklıkta bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir konaklama keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 250-400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Assos Mia Otel: Assos’un en popüler köylerinden biri olan Behramkale’de bulunan Assos Mia Otel, konuklarına ev konforunda hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 200-350 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Assos Agura Pansiyon: Çanakkale’nin tatil bölgesi Assos Behramkale’de yer alan Assos Agura Pansiyon, Antik kentte oldukça yakın bir konumda bulunur. Bu tesis bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Tekin Pansiyon: Assos – Behramkale’de yer alan Tekin Pansiyon, ev konforunda size hizmet sunmaktadır. Odaları oldukça şık ve konforludur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

6-Sidar Pansiyon: Çanakkale’nin Ayvacık ilçesine bağlı Behramkale Köyünde bulunur. Sıcak, samimi ilgili ve uygun fiyatta bir yerde konaklamak isterseniz burası sizin için doğru adres olabilir. Burada konaklamak için gecelik 80-150 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here