Behramkale Otelleri ve Behramkale Otel Fiyatları
Behramkale Otelleri ve Behramkale Otel Fiyatları

Çanakkale’nin Ayvacık ilçesinin yaklaşık 17 km güneyindeki Behramkale Köyünde bulunan otelleri ve otel fiyatları hakkında size bilgi sunmak istiyoruz. Şöyle ki;

Behramkale Otelleri

Behramkale, Çanakkale’nin Ayvacık ilçesine bağlı bir tatil köyüdür. Burada gezilip görülecek çok sayıda yer bulunmaktadır. Bu nedenle yıl boyunca çok sayıda kişi bu köyü ziyaret etmektedir. Bu köyü ziyaret eden turistler için birkaç tane otel tavsiyesinde bulunmak istiyorum. Şöyle ki;

Göz at ;

 1. Ayvacık (Çanakkale) Gezilecek Yerler
 2. Ayvacık (Çanakkale) Nerede, Nerenin İlçesi ve Hangi Bölgede Şehirde
 3. Assos Kadırga Koyu Otelleri ve Assos Kadırga Koyu Otel Fiyatları
 4. Behramkale Otelleri ve Behramkale Otel Fiyatları
 5. Küçükkuyu Nerede, Nasıl Gidilir?
 6. Ahmetçe Köyü
 7. Sokakağzı Koyu
 8. Behramkale(Assos) Köyü
 9. Çanakkale Gezilecek Yerler
 10. Çanakkale’de Gezilecek 10 Yer
 11. Çanakkale Gece Hayatı
 12. Aynalı Çarşı
 13. Çanakkale Otelleri ve Çanakkale Otel Fiyatları
 14. Marmara Bölgesinde Mutlaka Görülmesi Gereken 10 Yer
 15. Çanakkale Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
 16. Gelibolu Otelleri ve Gelibolu Otel Fiyatları
 17. Türkiye’nin en iyi korunmuş köyü

Behramkale Otel Fiyatları

1-Assos Nazlıhan Hotel: Assos Antik Liman’da yer alan Assos Nazlıhan Hotel, 1856 yıllında inşa edilen bir depodur. Daha sonra otelle çevrilmiştir. Oldukça şık ve konforlu bir oteldir. Manzarası insanı büyülenmektedir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 300-450 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Assos Hayat Ağacı: Çanakkale’nin Assos’a bağlı Behramkale köyünde yer alan Assos Hayat Ağacı, Antik liman plajına yaklaşık 700-800 metre uzaklıkta bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir konaklama keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 250-400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Assos Mia Otel: Assos’un en popüler köylerinden biri olan Behramkale’de bulunan Assos Mia Otel, konuklarına ev konforunda hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 200-350 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Assos Agura Pansiyon: Çanakkale’nin tatil bölgesi Assos Behramkale’de yer alan Assos Agura Pansiyon, Antik kentte oldukça yakın bir konumda bulunur. Bu tesis bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Tekin Pansiyon: Assos – Behramkale’de yer alan Tekin Pansiyon, ev konforunda size hizmet sunmaktadır. Odaları oldukça şık ve konforludur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

6-Sidar Pansiyon: Çanakkale’nin Ayvacık ilçesine bağlı Behramkale Köyünde bulunur. Sıcak, samimi ilgili ve uygun fiyatta bir yerde konaklamak isterseniz burası sizin için doğru adres olabilir. Burada konaklamak için gecelik 80-150 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz