Bartın Otelleri ve Bartın Otel Fiyatları

Bartın Otelleri ve Bartın Otel Fiyatları hakkında bir yazı kaleme alacağız. Umarım beğenirsiniz. Aklınıza takılan bir soru olursa yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Bartın Otelleri

Bartın 192.389 toplam Nüfusu Karadeniz Bölgemizde bulunan şirin bir ildir. Bartın il merkezine bağlı 4 ilçe bulunur. Burada çok sayıda tarihi yapı ve doğal güzellik bulunur. Bu nedenle yıl boyunca iş ve tatil seyahati için gelen çok sayıda ziyaretçi gelir.

Göz at ;

 1. Bartın Gezilecek Yerler
 2. Bartın’da Gezilecek 10 Yer
 3. Bartın Gece Hayatı
 4. Bartın’ın İlçeleri
 5. Amasra Gezilecek Yerler
 6. Karadeniz’de Mutlaka Görülmesi Gereken 10 Yer
 7. Bartın Otelleri ve Bartın Otel Fiyatları
 8. Bartın Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
 9. Amasra Plajı
 10. Amasra Otelleri ve Amasra Otel Fiyatları
 11. Bartın Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?

Buraya gelenler konaklama konusunda pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü şehrin birçok noktasında farklı alternatifte çok sayıda konaklama yeri bulunur. Fakat yapmanız gereken tek şey buraya gelmeden önce ya İnternet üzerinde ya da telefonla arayarak rezervasyon yaptırabilirsiniz. Şimdi burada bulunan bazı popüler konaklama yerlerini size tavsiye edeceğiz. Umarım memnun kalırsınız. İşte o yerler…

Bartın Otel Fiyatları

1-Sunset Otel: Bartın’ın Amasra ilçesine bağlı İnkumu beldesinde bulunur. Plaja oldukça yakın bir konumda yer alır. Odaları dağ ve deniz manzaralı olup bünyesinde birçok farklı hizmet bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 300-750 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Kirazlar Suite Hotel: Bartın-Amasra’da hizmet veren Kirazlar Suite Hotel,  Yemyeşil bir doğanın kucağında konuklarına harika hizmet vermektedir. Huzurlu bir tatil için burası doğru adrestir. Buraya gönül rahatlığı içinde gelip konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 290-700 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Kaf KonakBartın kent merkezinde yer alan bu konak, 2010 yıllında restore edilip otel olarak hizmete açılmıştır. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet bulunur. Bu otantik ortamda konaklamak için gecelik 270-600 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Amasra Diamond Hotel: Bartın’ın Amasra ilçesinde hizmet veren bu otel, tüm yıl açık olup bünyesinde harika hizmet çeşitleriyle konuklarını memnun etmektedir. Bir yaz tatili için burası uygundur. Odaları da oldukça şık ve konforludur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 260-550 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Sahil Butik Otel: Bartın’ın Amasra ilçesine bağlı Kum Mahallesi, Turgut Işık Caddesi üzerinde bulunur. Amasra Büyük Liman Plajı’na 200 m yürüme mesafesinde yer alır. Deniz manzaralı bir konforlu bu tesis konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik 250-500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Şimdi ise daha uygun fiyatta bulunan otel önerilerimize bakalım.

1-Kristal Butik Otel: Bartın’ın Amasra ilçesine bağlı Kum Mahallesi, Çekiciler Sokakta bulunur. Tesis;  marinaya 200 metre, Amasra Kemere Köprüsüne 000 metre ve Amasra Büyük Liman Plajı’na 300 metre uzaklıktadır. Burada konaklamak için gecelik 50-130 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Amasra Ayışığı Pansiyon: Bartın’ın Amasra ilçesine bağlı Kum Mahallesi, Turgut Işık Caddesi üzerinde bulunur. İlçenin tam merkezinde denize sıfır bir konumda yer alır. Buraya sevdiklerinizle gelip deniz, kum ve güneşin keyfini çıkarabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 60-140 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Sesamos Pansiyon: Bartın’ın Amasra ilçesine bağlı Kum Mahallesi, Tahir Hoca Sokak, No:3’de bulunur. Burada konaklamak için gecelik 60-140 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Bedesten Otel: Bartın’ın Amasra ilçesine bağlı Kum Mahallesi, Amiral Celal Eyicioğlu Caddesi üzerinde bulunur. Dağ ve deniz manzaralı harika odalarında huzur bulabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 100-270 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Karadeniz Pansiyon: Bartın’ın Amasra ilçesine bağlı Kum Mahallesi, Barış Sokak, No:5’de bulunur. Bütün odalarında harika dağ ve deniz manzarası bulunur. Burada konaklamak için gecelik 100-280 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Göz at;

 1. Bartın Gezi Rehberi
 2. Bartın’da Gezilecek 10 Yer
 3. Bartın Gece Hayatı
 4. Bartın Otelleri ve Bartın Otel Fiyatları
 5. Bartın’ın İlçeleri
 6. Ulus Gezi Rehberi
 7. Amasra Gezi Rehberi
 8. Amasra Otelleri ve Amasra Otel Fiyatları
 9. Kurucaşile Gezi Rehberi
 10. Çakraz Otelleri ve Çakraz Otel Fiyatları
 11. Çakraz Gezi Rehberi
 12. Karadeniz Otelleri ve Karadeniz Otel Fiyatları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz