PAYLAŞ
Amasra Otelleri ve Amasra Otel Fiyatları

Karadeniz’in tatil beldesi Amasra’da bulunan otel ve otel fiyatları hakkında bir yazı kaleme aldık. Umarım beğenirsiniz. Sorularınız veya eklemek istediğiniz bir şey olursa yorum kısımda bizimle paylaşabilirsiniz.

Amasra, Bartın ilimize bağlı 4 ilçesinden biridir. İlçe şehir merkezine 17 km uzaklıktadır.  Amasra ilçesi; bir liman, turizm, tarih ve kültür kentidir. İlçemize gelenler hayret ediyor. İlçemiz Batı Karadeniz Bölgemizin hayat damarıdır. Bu nedenle her yıl çok sayıda ziyaretçi çekmektedir. Buraya gelen turistler konaklama konusunda hiç bir sıkıntı çekmezler. Burada konaklamak için çok sayıda farklı alternatifler bulunur. Herkesin bütçesine göre konaklayacağı bir yer mutlaka vardır. Fakat size tavsiyem buraya gitmeden önce İnternet üzerinde rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem daha uygun fiyatta getirirsiniz. Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Şimdi Amasra ilçemizde bulunan bazı konaklama yerlerini size tavsiye edeceğiz. Bunların içinde ilk beş tanesi lüks kategorinden son beş tanesi ise daha uygun fiyatta olan otellerdir. İşte o liste…

Amasra Otelleri ve Amasra Otel Fiyatları

Bakire Kızların Evlenemediği, Evde Kaldığı İlginç Kabile

1-Sahil Butik Otel: Bartın’ın Amasra ilçesine bağlı Kum Mahallesi, Turgut Işık Caddesi üzerinde bulunur. Amasra Büyük Liman Plajı’na 200 m yürüme mesafesinde yer alır. Deniz manzaralı bir konforlu bu tesis konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik 250-750 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Günter Seher Otel: Bartın’ın Amasra ilçesine bağlı Kaleşah Mahallesi Side Yolu Caddesi üzerinde bulunur. Denize oldukça yakın bulunan otel, plaja sadece 1 km uzaklıkta bulunur. Yeşilin ve mavinin kucaklaştığı harika bir manzaraya sahiptir. Burada konaklamak için gecelik 200-600 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Sardinia Otel: Bartın’ın Amasra ilçesine bağlı Kum Mahallesi, Küçük Liman Caddesi üzerinde bulunur. Amasra Kemere Köprüsü’ne 100 metre, Küçük Liman Plajı’na 300 metre uzaklıkta bulunur. Burada harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 195-580 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Grand Kirazlar Otel: Bartın’ın Amasra ilçesine bağlı Bakacak Mevkinde bulunur. Otel, konuklarını tamamen ağaç işleri ile düzenlenmiş otantik bir ortamda ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik 190-550 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Grand Asiye Otel: Bartın’ın Amasra ilçesine bağlı Kum Mahallesi Cumhuriyet Caddesi üzerinde bulunmaktadır. Birbirinden güzel ve şık 34 odasıyla konuklarına hizmet vermektedir. Burada konaklamak için gecelik 190-500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Şimdi ise daha uygun fiyatta bulunan otel önerilerimize bakalım.

1-Kristal Butik Otel: Bartın’ın Amasra ilçesine bağlı Kum Mahallesi, Çekiciler Sokakta bulunur. Tesis;  marinaya 200 metre, Amasra Kemere Köprüsüne 000 metre ve Amasra Büyük Liman Plajı’na 300 metre uzaklıktadır. Burada konaklamak için gecelik 50-100 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Amasra Ayışığı Pansiyon: Bartın’ın Amasra ilçesine bağlı Kum Mahallesi, Turgut Işık Caddesi üzerinde bulunur. İlçenin tam merkezinde denize sıfır bir konumda yer alır. Buraya sevdiklerinizle gelip deniz, kum ve güneşin keyfini çıkarabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 60-120 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Sesamos Pansiyon: Bartın’ın Amasra ilçesine bağlı Kum Mahallesi, Tahir Hoca Sokak, No:3’de bulunur. Burada konaklamak için gecelik 60-120 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Bedesten Otel: Bartın’ın Amasra ilçesine bağlı Kum Mahallesi, Amiral Celal Eyicioğlu Caddesi üzerinde bulunur. Dağ ve deniz manzaralı harika odalarında huzur bulabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Karadeniz Pansiyon: Bartın’ın Amasra ilçesine bağlı Kum Mahallesi, Barış Sokak, No:5’de bulunur. Bütün odalarında harika dağ ve deniz manzarası bulunur. Burada konaklamak için gecelik 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Bunlar dışında Amasra merkezi, Çakraz, İnkumu ve Güzelcehisar beldelerinde konaklayabilirsiniz. Burada çok sayıda konaklama alanı bulunmaktadır.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen, Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı giriniz