Beldibi Nerede, Nasıl Gidilir?
Beldibi Nerede, Nasıl Gidilir?

Antalya’nın Kemer ilçesine bağlı Beldibi tatil beldesi ile ilgili izlenim ve gözlemlerimizi aktaracağız. Bunun yanında yine Beldibi Nerede, Nasıl Gidilir? sorularına cevap bulacağız.

Beldibi, doğal güzellikleri, koyu ve plajı ile gezilip görülmesi gereken muazzam bir tatil beldesidir. Buraya yıl boyunca çok sayıda turist akın etmektedir. Buraya gelen turistler; deniz, kum ve güneş üçlüsünü sonuna kadar yaşayabiliyor. Bunun dışında burada birçok doğal güzellik alanı bulunur. Bu yerleri de gezip görmenizi tavsiye ederim.

Buraya yolunuz düşerse denizin mavisi, tabiatın yeşili ile büyüleyici bir güzellik oluşturan Beldibi Mağarasını mutlaka ziyaret edin. Yine belde yakınlarında bulunan Göynük Kanyonu ve Üçoluk Yaylası gibi yapıları mutlaka görün derim.

Beldibi Nerede, Nasıl Gidilir?

Beldibi, Antalya’nın Kemer ilçesine bağlı bir tatil köyüdür. Diğer bir deyişle Antalya ile Kemer arasında bulunur. Antalya il merkezine yaklaşık 30 km, Kemer ilçe merkezine ise yaklaşık 22 km uzaklıkta bulunur. Buraya ulaşmak için Antalya otogarından veya Kemer otogarından kalkan servislerle ulaşım sağlayabilirsiniz. Yine şahsi aracınızla  Antalya’dan Kemer istikametine 22 km sonra ulaşabilirsiniz. Burada tabelalar yardımıyla çok rahat bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Göz at;

  1. Beldibi Otelleri ve Beldibi otel fiyatları
  2. Beldibi Mağarası Nerede, Nasıl Gidilir?
  3. Göynük Kanyonu Nerede, Nasıl Gidilir?
  4. Kemer Gezi Rehberi
  5. Kemer Gece Hayatı
  6. Antalya Gezi Rehberi
  7. Antalya’da Gezilecek 10 Yer
  8. Antalya Gece Hayatı
  9. Antalya Otelleri ve Antalya Otel Fiyatları
  10. Antalya Balayı Otelleri ve Antalya Balayı Otel Fiyatları

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here