Belgrad Otelleri ve Belgrad Otel Fiyatları
Belgrad Otelleri ve Belgrad Otel Fiyatları

Belgrad Otelleri ve Belgrad Otel Fiyatları ile ilgili uzun bir yazı kaleme aldık. Bu yazı iş ve tatil seyahatlerinizde size rehber görevi yapacaktır. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

Belgrad Otelleri

Belgrad, Sırbistan’ın başkenti ve  1 milyondan fazla nüfusu ile en büyük şehridir. Buraya her yıl dünyanın birçok ülkesinde turist akın etmektedir. Güney Doğu Avrupa’nın en büyük şehri olan Belgrad’da konaklamak için birçok seçenek bulunur. Şehirde yaklaşık 200’den fazla konaklama tesisi bulunur. Burada her şey gibi konaklama da gayet ucuzdur.

Göz at ;

  1. Belgrad Nerede, Hangi Ülkede ve Nerenin Başkenti
  2. Belgrad Gezilecek Yerler
  3. Belgrad Otelleri ve Belgrad Otel Fiyatları
  4. Belgrad Gece Hayatı
  5. Novi Pazar Nerede, Nasıl Gidilir?
  6. Sırbistan’da Gezilecek 10 Yer
  7. Sırbistan’ın Başkenti, Şehirleri ve Bölgeleri
  8. Sırbistan Nerede?
  9. Sırbistan Vizesi İçin Gerekli Evraklar ve Nasıl Alınır?

Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce İnternet üzerinde mutlaka rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem işinizi sağlama alırsınız. Hem de konaklama yerinizi daha uygun fiyatta getirmiş olursunuz. Şimdi burada yer alan bazı popüler konaklama yerlerini size tavsiye etmek istiyorum. Şöyle ki;

Belgrad Otelleri ve Belgrad Otel Fiyatları

1-Metropol Palace: Belgrad şehir merkezinde yer alan bu tesis, toplam 21 odasıyla konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Tesis bünyesinde restoran, bar, spa merkezi, masaj salonu, sauna, kapalı havuz ve spor salonu gibi hizmet olanakları bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 450-900 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-88 Rooms Hotel: Belgrad şehir merkezinde yer alan bu otel, toplam 55 odasıyla konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Bulunduğu konum nedeniyle hem iş hem de turistik amaçlı konaklamalar için oldukça uygun bir yerde bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 400-800 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Falkensteiner Hotel Belgrade: Belgrad bölgesinde yer alan bu tesis, yıl boyunca konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Tesis bünyesinde başta yüzme havuzu ve SPA merkezi olmak üzere birçok hizmet olanağı bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 350-700 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Hotel Majdan: Belgrad bölgesinde yer alan bu otel, yıl boyunca konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Tesis bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 300-600 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Hotel Helvetia: Belgrad bölgesinde yer alan bu otel, konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunmaktadır. Otel odaları olduk şık ve konforlu bir şekilde dizayn edilmiştir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 200-400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Belgrad Ucuz Otelleri

1-Hotel Dom: Belgrad’ın Savski Venac bölgesinde yer alan bu otel, yıl boyunca  konuklarını ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 25-35 Euro arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-MadisonRooms Spa & Wellness: Belgrad’ın Savski Venac bölgesinde yer alan bu otel bünyesinde harika bir spa merkezi bulunur. Buraya gelenler memnun bir şekilde ayrılmaktadır. Otel bünyesinde birçok hizmet olanağı bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 30-45 Euro arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Garni Hotel Villa Family: Belgrad’ın Rakovica bölgesinde yer alan bu 3 yıldızlı otel bünyesinde harika bir bar bulunur. Otelin odaları oldukça güzel manzaraya sahiptir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 35-50 Euro arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Hotel Slavija: Belgrad’ın Vračar bölgesinde yer alan bu otel, yıl boyunca konuklarına hizmet vermektedir. Buraya evcil hayvan kabul edilmiyor. Çalışanlar oldukça yardımseverdir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 40-45 Euro arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-99 Muses Apartment: Belgrad’ın Palilula bölgesinde yer alan bu otel, yıl boyunca konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Buraya evcil hayvan kabul edilmektedir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 50-100 Euro arasında ücret ödemeniz gerekir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz