gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Beşiktaş Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genelde Bar, Meyhane, Gece Kulübü, Cafe ve discolardan geçer. Bu mekanlarda gece eğlencesi sabahın ilk ışıklarına kadar devam eder.

İstanbul’un gözde ilçesi olan Beşiktaş’da gezilip görülecek birçok yer bulunmaktadır. Bu nedenle her yıl buraya yerli ve yabancı birçok turist akın etmektedir.

Özellikle Osmanlı Devletin son yıllarında hayat bulduğu Çırağan Sarayı, Dolmabahçe Sarayı ve Yıldız Sarayı ilçemizin sınırlarında bulunur. İlçemizin gece hayatına göz atacak olursak;

Beşiktaş ilçemizde gece hayatı baya parlaktır. Sebebi ise yazının başında belirtiğimiz gibi İstanbul’un gözde ilçesidir. Bunun yanında İstanbul’un en lüks semtleri olan Etiler, Bebek, Ortaköy, Levazım, Kuruçeşme, Kabataş, Arnavutköy  gibi semtler yine ilçemize bağlıdır.

Bu semtlerin hepsinde gece hayatı çok renkli geçmektedir. Bunların hepsini ayrı ayrı anlatmak gerekir. Fakat biz ilçemiz üzerinde hepsine değinmek istedik.

Hem bu semtlerde hem de ilçemizin merkezinde gece hayatı için çok sayıda mekan bulunmaktadır. Bu gece mekanlarında sabahın ilk ışıklarına kadar gece hayatı son hızı ile devam etmektedir. İlçemizde her zevke uygun mekan bulmanız mümkündür.

Burada gece hayatı başka güzel yaşanmaktadır. Şimdi ilçemizde bulunan bazı gece mekanlarını size önereceğiz. Umarım buraya gittiğinizde memnun kalırsınız. Bu mekanlarda ilginç bir anınız olursa yorum kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın.

Göz at ;

  1. Beşiktaş Gezilecek Yerler
  2. Beşiktaş Nerede, Nerenin İlçesi ve Hangi Bölgede Şehirde
  3. Beşiktaş Gece Hayatı
  4. Beşiktaş Otelleri
  5. Mecidiyeköy’den Beşiktaş’a Nasıl Gidilir?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here