Bitez Nerede, Nasıl Gidilir?
Bitez Nerede, Nasıl Gidilir?

Bodrum’un önemli tatil beldesi olan Bitez hakkındaki izlenim ve gözlemlerimi aktaracağım. Bunun yanında yine Bitez Nerede, Nasıl Gidilir? sorularına cevap bulacağız.

Bitez, Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı bir tatil beldesidir. Bodrum’a 8 km uzaklıkta yer alır. Özellikle yaz sezonunda buraya dünyanın birçok yerinde insanlar akın etmektedir. Buraya gelen turistler sevdikleriyle birlikte harika bir tatil keyfi yaşamaktalar.

Bodrum Bitez  Gezi Rehberi

Dondurmacısı ve portakal bahçeleriyle çevrili Bitez beldesi, plajları yönünden oldukça popülerdir. Aynı isimde bulunan Plajı, ülkemizin en popüler plajlarından biridir. Bitez Plajı Mavi Bayrak ödülüne sahiptir.  Yerli ve yabancı turistlerin gözdesi olan Bitez Plajında su sporları da yapmak mümkün. Yeşil tabiatı ile mavi denize uyum sağlayan Bitez Plajı çevresinde kafe, otel ve restoranlar da bulunmaktadır. Güzel bir tatil ve denizin tadını doyasıya çıkarmak için Bitez  Plajını tercih edebilirsiniz. Tatil ve huzur adına aradığınız her şey burada mevcuttur. Sevdiklerinizle birlikte buraya gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz.

Bitez Koyu Nerede, Nasıl Gidilir?

Bitez, Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı bir beldedir. Bodrum ilçe merkezine yaklaşık 8 km uzaklıkta bulunur. Buraya ulaşmak için ilk başta Bodrum ilçesine gelmeniz gerekir. Ülkemizin her yerinde Bodrum’a havayolu veya karayolu ile ulaşabilirsiniz. Bodrum Milas Havalimanı’ndan veya Bodrum otogarından bu beldeye giden servis araçları bulunur. Bu servislerle çok rahat bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Şahsi aracınızla gelecekseniz; İzmir – Aydın otobanını kullanarak Söke – Milas üzerinden Bodrum merkeze ulaşabilirsiniz. Burada tabelaları takip ederek çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Göz at;

 1. Muğla Gezi Rehberi
 2. Muğla’da Gezilecek 10 Yer
 3. Muğla Painball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?
 4. Muğla Gece Hayatı
 5. Muğla Otelleri ve Muğla Otel Fiyatları
 6. Muğla Balayı Otelleri ve Paketler
 7. Bodrum Gezilecek Yerler
 8. Bodrum Gece Hayatı 
 9. Bodrum Otelleri ve Bodrum Otel Fiyatları
 10. Bodrum Balayı Otelleri
 11. Akyarlar Gezi Rehberi
 12. Akyarlar Otelleri ve Akyarlar Otel Fiyatları
 13. Torba Gezi Rehberi
 14. Torba Otelleri ve Torba Otel Fiyatları
 15. Bitez Gezi Rehberi
 16. Bitez Otelleri ve Bitez Otel Fiyatları
 17. Yalıkavak Gezi Rehberi
 18. Yalıkavak  Otelleri ve Yalıkavak Otel Fiyatları
 19. Turgutreis Gezi Rehberi
 20. Turgutreis Otelleri ve Turgutreis Otel Fiyatları
 21. Gündoğan Gezi Rehberi
 22. Gündoğan Otelleri ve Gündoğan Otel Fiyatları
 23. Gümbet Gezi Rehberi
 24. Gümbet Otelleri ve Gümbet Otel Fiyatları

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here