Bodrum Balayı Otelleri ve Paketler

Bodrum Balayı Otelleri ve Paketler hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Umarım tatilinizde size yol arkadaşı olur. Sorularınız olursa yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

İnsanın hayatında birçok özel gün bulunur. Bunlardan biri de şüphesiz düğün ve sonrasında oluşan balayı tatilidir. Erkek ve kadın hayatları boyunca bu tatili düşleyerek yaşarlar. Bu nedenle çok iyi planlayıp ve güzel bir yere gidilmelidir. Turizm merkezi Bodrum balayı için oldukça uygun bir yerdir. Deniz, kum, güneş ve harika doğa eşliğinde eşinizle balay tatilinizi yaşayabilirsiniz. Önemli bir turizm merkezi olan Bodrum; Muğla iline bağlı bir ilçedir. Nüfus açısından en büyük ilçe olan Bodrum yarımadası eşsiz güzellikler ile doludur. Burada yer alan bazı balayı otelleri size tavsiye etmek istiyorum. Şöyle ki;

Bodrum Balayı Otelleri ve Paketler

1-Rixos Premium Bodrum: Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Zeytinlikahve Mevkiinde bulunur. Şık ve konforlu bu otelde konaklamak için gecelik 2260-2500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-İsis Hotel & Spa: Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Gümbet beldesinde bulunur. Denize sıfır bir konumda bulunan İsis Hotel, bünyesinde açık yüzme havuzu ve özel plaj bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 750-1400 TL arasında değişmektedir.

3-Hapimag Resort Sea Garden: Muğla’nın Bodrum İlçesine bağlı Yalıçiftlik beldesinde bulunur. Toplam 285 odasıyla konuklarına yıl boyunca hizmet vermektedir. Yemyeşil bir bahçe içerisinde yer alan bu tesis size harika bir balayı tatili sunar. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 300-950 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Kefaluka Resort: Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Akyarlar mevkinde bulunur. Bodrum merkeze 25 km uzaklıkta bulunur. Denize sıfır bir konumda yer alıp burada harika bir manzara eşliğinde eşinizle birlikte güzel bir vakit yaşayabilirsiniz. tesis, 440 m uzunluğunda kum-çakıl plajı bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 170-550 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Hotel Baia Bodrum: Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Gündoğan mevkiinde bulunur. Toplam 228 odasıyla konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Deniz manzaralı bu otel bünyesinde SPA  ve sağlık merkezi bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 220-650 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

6-Vogue Hotel Bodrum: Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı  Torba mevkiinde bulunur. Bodrum merkeze 8 km uzaklıkta yer alır. Çam ağaçlarının ortasında denize sıfır bir konumda yer alır. Toplam 442 odasıyla konuklarına hizmet vermektedir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 400-950 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

7-Voyage Torba: Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı  Torba mevkiinde bulunur.  Bodrum merkeze 6 km uzaklıkta yer alır. Toplam 495 odası bulunur. Burada eşinizle birlikte harika bir balayı tatili yaşayabilirsiniz. Otel bünyesinde çok sayıda hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 240-650 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

8-Voyage Türkbükü: Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Göltürkbükü mevkiinde bulunur. Denize sıfır konumdaki bu tesis, 75 metre uzunluğunda harika bir sahili bulunur. Toplam 200 odasıyla konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Otel bünyesinde huzur ve tatil adına her şey bulabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 190-660 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

9-Voyage Bodrum: Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı  Bardakçı Koyu’nda yer alan bu otel, Bodrum şehir merkezine oldukça yakın bir konumda yer alır. Tesisin deniz ve doğa manzaralı odaları bulunur. Otel bünyesinde birçok hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 130-450 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

10-Hilton Bodrum Turkbuku Resort & Spa: Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı  Göltürkbükü mevkiinde bulunur. Toplam 486 odasıyla konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde başta havuz ve spa merkezi olmak üzere birçok hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 500-1500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Göz at;

 1. Muğla Gezi Rehberi
 2. Muğla’da Gezilecek 10 Yer
 3. Muğla Painball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?
 4. Muğla Gece Hayatı
 5. Muğla Otelleri ve Muğla Otel Fiyatları
 6. Muğla Balayı Otelleri ve Paketler
 7. Bodrum Gezilecek Yerler
 8. Bodrum Gece Hayatı 
 9. Bodrum Otelleri ve Bodrum Otel Fiyatları
 10. Bodrum Balayı Otelleri
 11. Akyarlar Gezi Rehberi
 12. Akyarlar Otelleri ve Akyarlar Otel Fiyatları
 13. Torba Gezi Rehberi
 14. Torba Otelleri ve Torba Otel Fiyatları
 15. Bitez Gezi Rehberi
 16. Bitez Otelleri ve Bitez Otel Fiyatları
 17. Yalıkavak Gezi Rehberi
 18. Yalıkavak  Otelleri ve Yalıkavak Otel Fiyatları
 19. Turgutreis Gezi Rehberi
 20. Turgutreis Otelleri ve Turgutreis Otel Fiyatları
 21. Gündoğan Gezi Rehberi
 22. Gündoğan Otelleri ve Gündoğan Otel Fiyatları
 23. Gümbet Gezi Rehberi
 24. Gümbet Otelleri ve Gümbet Otel Fiyatları

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here