gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Bodrum Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genelde bar, cafe, gece kulübü, Meyhane ve discolardan geçer. Bu mekanlarda gece eğlencesi sabaha kadar devam eder.

Günümüzde önemli bir turizm merkezi olan Bodrum; Muğla iline bağlı bir ilçedir. Nüfus açısından en büyük ilçe olan Bodrum yarımadası eşsiz güzellikler ile doludur. Bodrum’da gezilecek ve keşfedilecek çok sayıda doğal ve tarihi yerler bulunmaktadır.

Yaz turizmi denilince akla ilk gelen yerlerden biridir. Burada deniz, Kum ve Güneş üçlüsünün bir arada yaşanılan ilçede hayat bambaşka güzel olmaktadır. İlçede gündüz hayat güzel iken gece bambaşka bir başka güzelliğe barınmaktadır. Gün içinde tarihi yapıları gezip ve sonradan deniz kumla bütünleşip geceyi getirebilirsiniz. Günün kararması ile birlikte ilçede bulunan sayısız mekanda gece hayatı başlar.

Bunun dışında açık alanlarda da gece hayatı tüm hızı ile devam eder. İlçemizde gece eğlencesi sınırsız olup her türlü zevke ve eğlenceye yer bulmaktadır. Şimdi ilimizde bulunan bazı mekanları önereceğiz. Buraya giderseniz bu mekanlara takılabilirsiniz. Umarım memnun kalırsınız. Başınızda geçen ilginç bir anınız olursa bizimle mutlaka paylaşın.

BODRUM EĞLENCE HAYATI

Mavi Bar: Bodrum ilçemizin Barlar sokağında bulunur. Harika bir ortamı bulunur. Bu mekan genelde Jazz müzik için tercih edilir.

Halikarnas The Club: Muğla ilimizin Bodrum ilçesinde bulunur. Ortamı,  eğlencesi, yiyecek ve içeceği gayet hoş bir mekan. Fakat biraz pahalı gibi. Parası olanlar için tam eğlenecek mekan diyorum.

Club Posh: Muğla ilimizin Bodrum ilçesinde bulunur. Ortamı, müziği, yiyecek ve içecekleri bir harikadır. Fakat çok kalabalık olmaktadır. Birde aşırı ses var rahatsızlık veriyor. Son olarak biraz pahalı ama eğlenceli bir mekan tavsiye edilir.

Karpuz: Bodrum ilçemizin merkezinde bulunur. Yakın tarihte açılan bu mekan ilçemizin en gözde mekanlarından biridir. Harika bir ortamı vardır. Burada genelde pop müzik çalınır. Tavsiye edilir.

Gekko Cocktail & Whisky: Bodrum merkezde bulunan bu mekan tam eğlence sevenler için yapılmış bir mekandır. Her yönü ile harika bir mekandır. Tabi bu mekan denilince akla şüphesiz eğlence gelir. Ama burası  harika kokteylleri ile daha çok bilinir.

Filika: Bodrum ilçemizin merkezinde Barlar Sokağında bulunur. İlçemizin en gözde mekanlarından biridir. Eğlence ve uzun bir gece geçirmek isteyenlerin uğrak yeridir.

Moonlight Cafe Bar: Bodrum ilçemizde bulunan bu mekan gerçekten bir harikadır. Gündüzü cafe gecesi bar olan bu mekan şiddetle tavsiye edilir. Deniz kenarında kurulan bu mekanda yüksek sesli müzik yok. Daha çok bir şeyler içip sohbet edebileceğiniz. Ya da deniz manzarasını seyredeceğiniz bir mekandır.

Roy’s Place Karaoke Bar: Bodrum ilçemizin Gümbet mahallesinde bulunur. Bu mekan bir aile tarafında işletilmektedir. Bu aile harika bir işletmeci olup buraya gidenleri kendi evindeymiş hissi verdiriyor. Mekan kesinlikle harika. Eğlence üst düzeydir. Tavsiye edilir.

Turizmin en önemli merkezi olan Bodrumda çok sayıda eğlence mekanları, gece kulüpleri, restoran ve kafeler bulunmaktadır. Keyifli bir tatil için Bodrum’a gitmenizi tavsiye ederim.

Sorularınız olursa bu sayfadan cevaplayabiliriz.

Göz at ;

 1. Bodrum Gezilecek Yerler
 2. Bodrum Nerede, Nerenin İlçesi ve Hangi Bölgede Şehirde
 3. Bodrum Gece Hayatı
 4. Bodrum Kalesi
 5. Bodrum Balayı Otelleri ve Paketler
 6. Bodrum Sualtı Arkeoloji Müzesi
 7. Bodrum Otelleri ve Bodrum Otel Fiyatları
 8. Bodrum Mazı Köyü
 9. Bodrum Antik Tiyatrosu
 10. Avenue Bodrum Avm
 11. Oasis Bodrum Avm
 12. Midtown Avm Bodrum
 13. Muğla Gezilecek Yerler
 14. Muğla’da Gezilecek 10 Yer
 15. Muğla Gece Hayatı
 16. Muğla Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
 17. Ege’de Mutlaka Görülmesi Gereken 10 Yer
 18. Ölüdeniz Nerede, Nasıl Gidilir
 19. Muğla Otelleri ve Muğla Otel Fiyatları

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here