Oasis Bodrum Avm Nerede, Nasıl Gidilir?
Oasis Bodrum Avm Nerede, Nasıl Gidilir?

Oasis Bodrum Avm Nerede, Nasıl Gidilir?-Muğla ili, Bodrum ilçe sınırında yer alan Oasis Bodrum Avm, 7 Nisan 1998 tarihinde hizmette açılan bölgenin ilk alışveriş, kültür ve eğlence merkezidir.

Oasis Bodrum Avm bünyesinde seçkin mağazalar, lezzetli yemekleri ile restoran-cafeler, Süs havuzları,  45 yıllık kaktüsler, üç asırlık zeytin ağaçları ve begonviller bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip hem alışveriş hem de eğlencenin alasını yaşayabilirsiniz. Oldukça renkli ve popüler bir alışveriş merkezidir. Bodrum’da alışveriş ve eğlence denilince akla ilk burası gelmektedir. Yıl boyunca özellikle de yaz sezonunda çok sayıda yerli ve yabancı turistte ev sahipliği yapmaktadır.

Oasis Bodrum Avm Nerede, Nasıl Gidilir?

Oasis Bodrum Avm, Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Cumhuriyet Mahallesi, Emin Anter Bulv. Kıbrıs Şehitleri Caddesi üzerinde bulunur. Buraya ulaşım sağlamak için Bodrum merkezine gelmeniz yeterlidir. Bodrum ister Muğla’dan isterse ülkemizin değişik şehirlerinde direk ulaşım sağlayabilirsiniz. Bodrum’a ulaştıktan sonra buradan şehiriçi araçlarıyla Avm’ye ulaşım sağlayabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here