PAYLAŞ
Gümbet Otelleri ve Gümbet Otel Fiyatları

Gümbet Otelleri ve Gümbet Otel Fiyatları hakkında geniz bir yazı kaleme alacağız. Umarım gezi seyahatinizde işinize yarar. Sorularınız olursa yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Gümbet, Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı bir tatil beldesidir. Özellikle yaz sezonunda buraya çok sayıda yerli ve yabancı turist akın etmektedir. Buraya gelen turistler konaklama konusunda hiçbir sıkıntı çekmezler. Çünkü burada çok sayıda konaklama alanı bulunur. Fakat size tavsiyem buraya gitmeden önce İnternet üzerinde rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem daha uygun fiyatta getirirsiniz. Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Şimdi Gümbet beldesinde bulunan bazı otelleri size tavsiye edeceğiz. Bunların içinde ilk 8 tanesi lüks kategorinden son beş tanesi ise daha uygun fiyatta olan otellerdir. İşte o liste…

Gümbet Otelleri ve Gümbet Otel Fiyatları

1-The Luvi Otel: Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Gümbet beldesinde bulunur. Denize sıfır bir konumda bulunur. Otel 56 oda ve 118 yatak kapasitesine sahiptir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 995-1700 TL arasında değişmektedir.

2-İsis Hotel & Spa: Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Gümbet beldesinde bulunur. Denize sıfır bir konumda bulunan İsis Hotel, bünyesinde açık yüzme havuzu ve özel plaj bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 750-1500 TL arasında değişmektedir.

3-Royal Asarlık Beach Hotel: Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Gümbet beldesinde bulunur.  Denize sıfır bir konumda yer alır. Otel bünyesinde 2 adet özel plaj, 2 adet açık yüzme havuzu ve 1 kapalı yüzme havuzu  bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 690-900 TL arasında değişmektedir.

4-Doria Otel Bodrum: Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Gümbet beldesinde bulunur. Tesisin olnakları arasında sonsuz Ege Manzarası, Açık Havuz, hamam ve masaj salonları içeren kapsamlı bir SPA merkezi bulunur.  Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 560-850 TL arasında değişmektedir.

5-Jasmin Elite Residence: Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Gümbet beldesinde bulunur. Harika bir manzarası bulunur. Bünyesinde açık yüzme havuzu bulunur.  Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 450-800 TL arasında değişmektedir.

Şimdi ise daha uygun fiyatta bulunan otel önerilerimize bakalım.

1-Hotel Baba Gümbet: Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Gümbet beldesinde bulunur. Denize sıfır konumda birbirinden güzel 73 odasıyla konuklarını ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 130-200 TL arasında değişmektedir.

2-Siesta Beach Apart Hotel: Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Gümbet beldesinde bulunur. Ev konforunda sevdiklerinizle gönül rahatlığıyla konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-230 TL arasında değişmektedir.

3-Ten Apart: Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Gümbet beldesinde bulunur. Denize 200 metre uzaklıkta bulunur. Harika manzaralı bu dairelerde keyifli bir tatil yapabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-240 TL arasında değişmektedir.

4-Gümbet Can Hotel: Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Gümbet beldesinde bulunur. Plaj ve denize oldukça yakındır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 160-250 TL arasında değişmektedir.

5-Serhan Otel: Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Gümbet beldesinde bulunur. Denize oldukça yakındır. Otel bünyesinde başta havuz olmak üzere birçok hizmet verilmektedir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 170-260 TL arasında değişmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here