gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Bursa Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genelde Bar, pub, gece kulübü ve meyhanede geçer. Bu mekanlarda sabaha kadar dibine kadar eğlence devam etmektedir.

Bursa Gece Hayatı

Bursa 2.901.396 Nüfusu ile Marmara bölgemizin en kalabalık 2. şehri Ülkemizin ise en kalabalık 4. şehridir.  İlimizin kalabalık bir nüfusa sahip olması ve aynı zamanda ilimizin hem yaz hem de kış turizmine ev sahipliği yapması gibi sebepler ilimizi çok cazibe bir il kılmıştır. İlimize yaz ve kış aylarında yerli ve yabancı binlerce ziyaretçi buraya gelir.

Göz at ;

 1. Bursa Gezilecek Yerler
 2. Bursa Gece Hayatı
 3. Bursa’da Gezilecek 10 Yer
 4. Bursa Hayvanat Bahçesi
 5. Timsah Arena Stadyumu Nerede
 6. Bursa Otelleri ve Bursa Otel Fiyatları
 7. Bursa Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
 8. Bursa’dan İznik’e Nasıl Gidilir, Ulaşım
 9. Bursa Su Oyunları Parkı
 10. Bursa Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?
 11. Türkiye’nin En İyi 10 Kayak Merkezi
 12. İznik Otelleri ve İznik Otel Fiyatları
 13. İlkbahar’da Gezilecek 10 Yer
 14. Türkiye’nin En Turistik 10 Şehri
 15. Marmara Bölgesinde Mutlaka Görülmesi Gereken 10 Yer

Buraya gelen ziyaretçiler kış mevsiminde Uludağ’a yaz mevsiminde ise daha çok tarihi yapılar ve tatil beldelerini ziyaret eder. Tabi gece olduktan sonra oteline çekilip sabahı bekleyemezsin.

Sonuçta tatilde olan biri gece ve gündüz eğlenceyi dibine kadar yaşamak ister. Bursa da bunun için uygun bir yerdir. İlimizde gece hayatı oldukça parlak geçer. İl merkezinde ve bazı ilçelerinde gece hayatı bambaşka bir hal alır. Burada gece hayatı için Yeni gün yeni lezzetler ve sabaha kadar eğlence demektir.

İlimiz gece hayatı için bulunmaz bir şehirdir. Özellikle İlimiz canlı müziği çokça tercih edilen bir şehirdir. İlimizi çok ünlü ses sanatçıların konserlerine ev sahipliği yaptığını da söylemek gerekir. Şimdi ilimizde bulunan bazı mekanları önereceğim. Buraya giderseniz. Bu mekanlara takılabilirsiniz. Umarım memnun kalırsınız.

2 YORUMLAR

 1. Özellikle Eşgel ve Ayazma tarafı görülmeli hala dokunulmamış doğa alanları mevcut ve kamp için ideal yerler. Gece hayatı çok etkin olmasada görülmeye değer

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here