Çamlıhemşin Otelleri ve Çamlıhemşin Otel Fiyatları
Çamlıhemşin Otelleri ve Çamlıhemşin Otel Fiyatları

Karadeniz’in şirin ilçesi Çamlıhemşin Otelleri ve Çamlıhemşin Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Umarım beğenirsiniz.

Çamlıhemşin Otelleri

Çamlıhemşin Rize iline bağlı bir ilçedir. Çamlıhemşin ilçesi Rize il merkezine 65 km uzaklıkta yer almaktadır. Çamlıhemşin ilçesi doğal güzelliği ve tarihi yapıları bir arada taşımaktadır. Bu nedenle buraya özellikle ilkbahar ve yaz aylarında çok sayıda kişi ziyaret eder.

Göz at ;

 1. Çamlıhemşin Gezilecek Yerler
 2. Çamlıhemşin Nerede, Nerenin İlçesi ve Hangi Bölgede Şehirde
 3. Çamlıhemşin Otelleri ve Çamlıhemşin Otel Fiyatları
 4. Hazındak Köyü
 5. Huser Yaylası
 6. Gito Yaylası
 7. Kavrun Yaylası
 8. Pokut Yaylası
 9. Rize Sal Yaylası
 10. Rize Gezilecek Yerler
 11. Rize Gece Hayatı
 12. Rize’de Gezilecek 10 Yer
 13. Rize Hangi Bölgede,Nereye Bağlı ve Nüfusu
 14. Karadeniz’de Mutlaka Görülmesi Gereken 10 Yer
 15. Ayder Yaylası
 16. Ayder Yaylası Otelleri ve Ayder Yaylası Otel Fiyatları
 17. Kaçkar Dağları Milli Parkı Nerede, Nasıl Gidilir, Giriş Ücreti
 18. Rize Otelleri ve Rize Otel Fiyatları
 19. Rize Nerede?

Buraya gelen ziyaretçiler konaklama açısından pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü burada her bütçeye uygun konaklama yerleri mevcuttur. Şimdi burada yer alan bazı konaklama yerlerini size tavsiye etmek istiyorum. Şöyle ki;

Çamlıhemşin Otel Fiyatları

1-Ada Bungalov: Rize’nin Çamlıhemşin ilçesine bağlı Şenyuva Köyü Dere Mahallesinde bulunur. Bu otel odaları tamamen ahşaptan yapılmış bungalovlardan oluşmaktadır. Harika bir manzarası bulunur. Özellikle ilkbahar ve yaz aylarında huzur arayanların uğradığı bir yerdir. Buraya sevdiklerinizle gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 2000-2500 TL arasında değişmektedir.

2-Kaçkar Resort: Rize’nin Çamlıhemşin ilçesine bağlı Ayder Yaylasında bulunur.Doğanın kalbinde bulunan bu otelin manzarası oldukça dikkat çekicidir. Etrafında hiçbir tesisin olmaması huzur vericidir. Buraya sevdiklerinizle birlikte gidip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Otel bünyesinde harika hizmetler bulunur. Otel Ayder Yaylasına giderken yol üzerinde bulunur. Kesinlikle standartların üstünde bir yerdir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 600-900 TL arasında değişmektedir.

3-Ayder Doğa Resort: Rize’nin Çamlıhemşin ilçesine bağlı Ayder Yaylasında bulunur. Doğanın kalbi, yeşilin her tonunu gözler önüne seren yaylada bulunur. Odaları harika manzaralı olup insanlara huzur vermektedir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 550-750 TL arasında değişmektedir.

4- Villa de Pelit: Rize’nin Çamlıhemşin ilçesine bağlı Ayder Yaylasında bulunur. Bu konaklama yeri iç ve dış dekorasyonu çok ince bir işçilikle inşa edilmiştir. Otantik taş ve ahşap dokusu ile görenleri baya şaşırtmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 500-700 TL arasında değişmektedir.

5-Hozboncuk Dağ Evi: Rize’nin Çamlıhemşin ilçesine bağlı Kaçkar Dağları’nın eteğinde yer alan Hozboncuk Dağ Evi, 17 Mart 2018 tarihinden berri yaz sezonu için konuklarını ağırlamaktadır. Bulunduğu konum nedeniyle harika bir manzarası bulunur. Bu dağ evi, 14 odalı olup, 35 yatak kapasitesine sahiptir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 400-600 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

6-Yeşil Doğa Apart: Rize’nin Çamlıhemşin ilçesinde Fırtına Deresi kenarında yer alan bu Yeşil Doğa Apart, muhteşem doğa ile iç içe konumlanmış bir yerde bulunur. Burada sevdiklerinize birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 350-550 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

7-Moromu Apart & Bungalows: Rize’nin Çamlıhemşin ilçesinde yer alan Moromu Apart & Bungalows, muazzam manzarasıyla konuklarına huzurlu bir konaklama keyfi yaşatmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 300-450 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

8-Ayder Yaylacı Otel: Rize’nin Çamlıhemşin ilçesine bağlı Ayder Yaylasında bulunur. Ev konforunda sevdiklerinizle birlikte burada kalıp harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 250-350 TL arasında değişmektedir.

9-Didi Rafting & Konaklama: Rize’nin Çamlıhemşin ilçesine bağlı  Akkaya Köyünde bulunur. Tesis, dereye sıfır bir konumda konuklarını ağırlamaktadır. Harika bir manzarası bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-250 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

10-Baba Ahmet Pansiyon: Rize’nin Çamlıhemşin ilçesine bağlı Kavrun yaylasında bulunur. Şehrin en güzel yaylalarından biridir. Bu yaylaya gittiğinizde konaklamak için bu pansiyonu seçebilirsiniz. Hem fiyatı hem de bulunduğu konumu oldukça uygundur. Burada konaklamak için gecelik 150-220 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Çamlıhemşin Gezi Rehberi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here