Diyarbakır Otelleri ve Diyarbakır Otel Fiyatları
Diyarbakır Otelleri ve Diyarbakır Otel Fiyatları

Diyarbakır Otelleri ve Diyarbakır Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme alacağız. Umarım bu yazı iş ve tatil seyahatinizde size yol arkadaşlığı yapar. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

Diyarbakır Otelleri

Diyarbakır 1.673.119 toplam nüfusu ile Güneydoğu Anadolu bölgemizin en kalabalık 3. şehri, Ülkemizin ise en kalabalık 12. büyük şehridir. Diyarbakır ilimize bağlı 17 ilçe bulunur. Çoğu Kürt nüfusun yaşadığı Diyarbakır ilimiz tam bir tarihi kenttir.

Göz at ;

  1. Diyarbakır’da Gezilecek En İyi 10 Yer
  2. Diyarbakır Gezilecek Yerler
  3. Diyarbakır Gece Hayatı
  4. Diyarbakır Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
  5. Diyarbakır’ın İlçeleri
  6. Güneydoğu Anadolu’da Mutlaka Gezilmesi gereken 10 Yer
  7. Diyarbakır Otelleri ve Diyarbakır Otel Fiyatları

Burada birçok tarihi yapı bulunur. Bu nedenle yıl boyunca çok sayıda yerli ve yabancı turist burayı ziyaret etmektedir. Buraya gelen biri konaklama yönünden hiçbir sıkıntı yaşamaz. Çünkü şehrin her bölgesinde birçok konaklama yeri bulunur.

Size tavsiyem buraya gelmeden önce mutlaka rezervasyon yaptırın. Bu şekilde işinizi sağlama alın. Şimdi burada bulunan bazı konaklama yerlerini size önereceğiz. Şöyle ki;

Diyarbakır Otel Fiyatları

1-Liv Suite Hotel: Diyarbakır kent merkezinde yer alan bu otel, SPA olanakları ve donanımlı toplantı odasıyla yıl boyunca hizmet vermektedir. İş ve tatil seyahati için oldukça uygun bir yerdir. Otel bünyesinde harika hizmet olanakları bulunur. 4 yıldızlı bu lüks otelde konaklamak için gecelik oda fiyatı 450-950 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Hilton Garden Inn Diyarbakır: Diyarbakır merkezde yer alan bu otel, konuklarına harika hizmet olanaklarıyla yıl boyunca hizmete açıktır. Diyarbakır eski şehir bölgesine arabayla sadece 5 dakikalık mesafede bulunur. 4 yıldızlı bu otelde konaklamak için gecelik oda fiyatı 300-550 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Gıran Park Termal Hotel: Çermik İlçe merkezinde ki en yüksek binaya sahip olan Termal oteldir. Geceliği 250 liradan başlamaktadır. İlçenin en lüks oteli diyebiliriz. Ancak çok fazla lüks beklerseniz hayal kırıklığına uğrayacağınızı da belirtelim. 3 yıldızlı bir otel gibi düşünelim.

4-Novotel Diyarbakır: Diyarbakır Yenişehir’de yer alan bu otel, bünyesinde harika bir kapalı yüzme havuzu ve donanımlı bir toplantı salonu bulunur. Yıl boyunca hizmete açık olan bu otel iş ve tatil seyahati konaklamaları için oldukça uygun bir yerdir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 240-500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Plaza Hotel Diyarbakır: Diyarbakır Yenişehir’de yer alan bu otel, misafirlerine harika hizmet olanaklarıyla yıl boyunca açıktır. Otel bünyesinde  sauna, buhar odası ve masaj olanakları dışında konferans salonu, açık yüzme havuzu ve spor merkezi de bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 230-450 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Diyarbakır Ucuz Otelleri

1-Hotel Kaya: Diyarbakır Merkez’de konuklarını kusursuz bir şekilde ağırlayan bu otel, yıl boyunca hizmette açıktır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 80-150 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Helinamin Çermik Termal: Diyarbakır Çermik’de yer alan bir diğer güzel otelidir. çalışma masası, çay-kahve makinesi, eşya dolabı, klima, mini bar ve uydu TV gibi seçenekleri yer almakta olup geceliği 100 lira civarındadır. Ancak bu fiyatların sezona göre değiştiğini belirtmek istiyoruz.

3-Köprücü Hotel: Diyarbakır Merkez’de konuklarına harika hizmetler sunan bu otel, yıl boyunca hizmette açık olup çok sayıda misafir ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-180 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Hotel Kaplan: Diyarbakır Merkez’de yer alan bu otel, sadece evli çiftleri kabul etmektedir. 3 yıldızlı bu otel bünyesinde birçok hizmet olanağı bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 120-230 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Park Vadi Hotel: Diyarbakır’ın Dağkapı bölgesinde yer alan bu otel, modern bir binada konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz