Edirne Otelleri ve Edirne Otel Fiyatları

Edirne Otelleri ve Edirne Otel Fiyatları hakkında daha ayrıntılı bir yazı kaleme alacağız. Umarım bu yazı iş ve tatil seyahatinizde size yol gösterir. Sorularınızı yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Edirne Otelleri

Edirne 401.701 toplam nüfusu ile Marmara bölgemizin Trakya bölgesinde bulunan tarihi bir kenttir. İlimize bağlı 9 ilçe bulunur. İlimizde çok sayıda tarihi yapı bulunur. Bunun yanında yine birçok doğal güzellik bulunur. Bu nedenle buraya her yıl çok sayıda yerli ve yabancı turist gelmektedir.

Göz at ;

 1. Edirne Gezilecek Yerler
 2. Edirne Gece Hayatı
 3. Edirne’de Gezilecek 10 Yer
 4. Marmara Bölgesinde Mutlaka Görülmesi Gereken 10 Yer
 5. Edirne’den Yunanistan’a (İpsala Sınır Kapısı) Nasıl Gidilir
 6. Edirne Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
 7. Edirne Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?
 8. Edirne Otelleri ve Edirne Otel Fiyatları
 9. Edirne Nerede?
 10. Karaağaç Tren İstasyonu
 11. Mimar Sinan’ın 10 Harika Eseri
 12. Selimiye Camii
 13. Kırkpınar Er Meydanı

Buraya gelen turistler konaklama yönünde hiçbir sıkıntı çekmezler. Çünkü burada her bütçeye uygun birçok otel, pansiyon, butik otel ve günübirlik daireler bulunur. Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce  ya İnternet üzerinde ya da telefonla arayarak rezervasyon yaptırın.

Bu şekilde hem daha uygun fiyatta getirirsiniz. Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Şimdi Edirne şehrimizde bulunan bazı otelleri size tavsiye edeceğiz. Şöyle ki;

Edirne Otel Fiyatları

1-Edirne Osmanlı Evleri Hotel: Edirne Kaleiçi- Dilaverbey Mahallesi, Arifpaşa Caddesi üzerinde bulunur. Tarihi dokusu bozulmadan lüks ve konforlu bir ortama dönüştüren bu otel, konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 400-950 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Yaman Pansiyon: Edirne’nin Keşan ilçesine bağlı Yaylaköy Köyünde bulunur. Saros’un Yayla Sahili’nde misafirlerine harika hizmetler sunmaktadır. Sahile 100 metre uzaklıkta bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 400-850 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Çetin Apart Erikli: Edirne’nin Keşan ilçesine bağlı Erikli Yolu üzerinde bulunur. Birbirinden güzel  24 Adet Apart daire ile konuklarına hizmet sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik daire  fiyatı 350-800 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Rys Hotel: Edirne kent merkezine bağlı I.Murat Mahallesi Talatpaşa Caddesi üzerinde bulunur. Harika bir tarzda inşa edilen otelde sevdiklerinizle gönül rahatlığı içinde kalabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 310-750 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Sultan Hotel Edirne: Edirne kent merkezine bağlı Çavuşbey Mahallesi, Talat Paşa Caddesi üzerinde bulunur. Edirne kent merkezinde bulunan tarihi yapılara oldukça yakındır. Burada sevdiklerinizle birlikte gönül rahatlığı içinde kalabilirsiniz. Bu merkezi otelde konaklamak için gecelik oda fiyatı 280-700 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Şimdi ise daha uygun fiyatta bulunan otel önerilerimize bakalım.

1-Arzum Pansiyon Hotel: Edirne kent merkezine bağlı Baba Demirtaş Mahallesinde bulunur. Bulunduğu konum itibariyle sıkça tercih edilen bir yerdir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Ottoman Palace Hotel: Edirne kent merkezine bağlı Babademirtaş Mahallesi, Karanfiloğlu Caddesi üzerinde bulunur. Ev konforunu aratmayan bu otel her yıl çok sayıda konuk ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 140-260 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Selimiye Otel: Edirne kent merkezine bağlı  Meydan Mahallesi Zehrimar Bayırı Sokak No:10’da bulunur. Dört mevsim boyunca hizmette açık olan bu otelde konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Trakya City Hotel: Edirne kent merkezine bağlı Sabuni Mahallesi Mehmet Ağa Sokak No:21’de bulunur. 34 lüx oda, 6 süit oda , 6 aile odası,3 delüxe odaya sahip bu otelde sevdiklerinizle gönül rahatlığıyla konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 160-320 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Edirne Uygun Otel:  Edirne kent merkezine bağlı Sabuni Mahallesi Eski İstanbul Caddesi üzerinde bulunur. 11 oda 26 kişiik kapasitesiyle konuklarına ev konforunda hizmet sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 170-350 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz