Paintball Oyun Alanı
Paintball Oyun Alanı

Edirne Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir? sorularına cevap bulacağız. Bunun dışında Edirne ilimizde bulunan Paintball oyun sahalarını tek tek ele alacağız.

Son yıllarda popüler bir hale gelen Paintball oyuunu, ülkemizin birçok yerinde büyük bir beğeni kazandı. Hal böyle olunca her yerde girişimciler bu oyun sahalarını hizmette açtı.

Göz at ;

 1. Edirne Gezilecek Yerler
 2. Edirne Gece Hayatı
 3. Edirne’de Gezilecek 10 Yer
 4. Marmara Bölgesinde Mutlaka Görülmesi Gereken 10 Yer
 5. Edirne’den Yunanistan’a (İpsala Sınır Kapısı) Nasıl Gidilir
 6. Edirne Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
 7. Edirne Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?
 8. Edirne Otelleri ve Edirne Otel Fiyatları
 9. Edirne Nerede?
 10. Karaağaç Tren İstasyonu
 11. Mimar Sinan’ın 10 Harika Eseri
 12. Selimiye Camii
 13. Kırkpınar Er Meydanı

Grup ve stratejik oyunu olan Paintball, bir eğlence oyunu olup yıl boyunca çok sayıda kişiye hizmet vermektedir. Mersin ilimizde ise birden fazla paintball oyun alanı bulunmaktadır. Bunları tek tek ele almak istiyorum.

Edirne Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?

Edirne Paintball Oyun Alanı, Kent merkezine bağlı Karaağaç Mahallesi, Tunca Köprüsü No:28’de bulunur. Buraya toplu taşıma araçları vasıtasıyla ulaşım sağlayabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve rezervasyon için 0542 295 99 44 numaralı telefonla iletişim kurun.

Edirne Black Bear PaintBall Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?

Edirne Black Bear PaintBall Oyun Alanı, Edirne’nin Keşan ilçesine bağlı Aşağı Zaferiye Mahallesi İstek Caddesi No:6’da bulunur. Buraya şahsi aracınızla veya buraya gelen servislerle ulaşım sağlayabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve rezervasyon için 0541 415 8978 numaralı telefonla iletişime geçin.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here