Enez Otelleri ve Enez Otel Fiyatları

Enez Otelleri ve Enez Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Umarım tatil seyahatinizde size yol arkadaşı olur. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

Enez Otelleri

Enez Edirne iline bağlı bir ilçedir. Enez ilçesi Edirne il merkezine 172 km uzaklıkta yer almaktadır. Tertemiz denize sahip Enez ilçesi sakin ve huzurlu bir ilçedir. İlçede çok sayıda doğal güzelliğe sahip yerler ve tarihi yapılar yer almaktadır.

Göz at ;

 1. Enez Gezilecek Yerler
 2. Enez kalesi
 3. Enez Otelleri ve Enez Otel Fiyatları
 4. Enez Nerede, Nerenin İlçesi ve Hangi Bölgede Şehirde
 5. Edirne Gezilecek Yerler
 6. Edirne Gece Hayatı
 7. Edirne’de Gezilecek 10 Yer
 8. Marmara Bölgesinde Mutlaka Görülmesi Gereken 10 Yer
 9. Edirne’den Yunanistan’a (İpsala Sınır Kapısı) Nasıl Gidilir
 10. Edirne Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
 11. Edirne Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?
 12. Edirne Otelleri ve Edirne Otel Fiyatları
 13. Edirne Nerede?
 14. Karaağaç Tren İstasyonu
 15. Mimar Sinan’ın 10 Harika Eseri
 16. Selimiye Camii
 17. Kırkpınar Er Meydanı

Bu nedenle buraya her yıl çok sayıda yerli ve yabancı turistler akın etmektedir.  Buraya gelen turistler konaklama yönünden hiçbir sıkıntı yaşamazlar. Çünkü burada çok sayıda konaklama alternatifi bulunur.

Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce İnternet üzerinde rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem konaklama yerinizi daha uygun fiyatta getirirsiniz. Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Şimdi Burada bulunan  bazı otelleri size tavsiye edeceğiz. İşte o yerler…

Enez Otel Fiyatları

1-İnci Apart Hotel: Edirne ili Enez ilçe merkezinde yer alan İnci Apart Hotel, misafirlerine ev konforunda rahat bir konaklama imkanı sunmaktadır. Burada bir yüzme havuzu bulunur. Tesisin toplamda 64 odası mevcuttur.

2-Veranda Otel: Edirne ili Enez ilçe merkezinde yer alan Veranda Otel, Denize 200 metre uzaklıkta yer alıp konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Buraya gelen biri harika hizmetlerle huzurlu bir tatil keyfi yapmış olur.

3-Hotel Dubara:  Edirne’nin Enez ilçesine bağlı Sultanıca Köyü’nde bulunur. Odaların birçoğu dağ manzaralıdır. otel bünyesinde birçok farklı hizmet bulunur. Burada sevdiklerinizle birlikte huzurlu bir tatil imkanı yaşayabilirsiniz. 6 günden fazla kalırsanız size özel fırsatlardan yararlanabiliyorsunuz.

4-Saros Aslan Apart Hotel: Edirne’nin Enez ilçesine bağlı Gülçavuş Köyü’nde bulunur. Hemen sahilin yanında konumlanan bu mekan konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi sunabilirsiniz.

5-Aqua Beach Otel: Edirne’nin Enez ilçesine bağlı Gaziömerbey Mahallesi, Kulaltı Mevkii’nde bulunur. Sahile oldukça yakın bir konumda bulunur. Bir tarafında size deniz, kum ve güneş sunarken öte taraftan harika doğa manzarası sunmaktadır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here