Finike Otelleri ve Finike Otel Fiyatları

Finike Otelleri ve Finike Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme alacağız. Bu yazı iş ve tatil seyahati konaklamalarınızda size bir rehberi görevi yapacaktır. Sorularınız olursa yorum kısmında bizimle iletişime geçin.

Finike Otelleri

Finike; Antalya iline bağlı bir ilçedir. Finike ilçesi Antalya il merkezine 111 km uzaklıkta bulunmaktadır. Sahil ilçesi olan Finike yeşil ve mavi doğası ile çok sayıda turist almaktadır.

Buraya gelen turistler konaklama açısında pek sıkıntı yaşamazlar. Çünü tatil beldesi Finike’nin her köşesinde bir konaklama yeri bulunur. Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce mutlaka rezervasyon yaptırın.

Bu şekilde işinizi sağlama almış olursunuz. Şimdi burada yer alan bazı konaklama yerlerine birlikte bakalım şöyle ki;

Finike Otel Fiyatları

1-Öz Ulutaş Apart Evleri: Antalya Finike’de yer alan bu otel, yıl boyunca konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Plaja oldukça yakın bir konumda yer alır. Apart dairelerde 2 yatak odası ve bir oturma odası bulunur. Her odanın harika manzaralı balkonu bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik daire  fiyatı 170-350 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Otel Şimşek: Antalya Finike’de yer alan deniz manzaralı bu otel, konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otelin tüm odalarında klima, buzdolabı ve çalışma masası bulunur. Otelin bazı odaları harika manzaraya sahiptir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 160-340 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Deniz Hotel Finike: Antalya’nın Finike ilçesine bağlı Sahilkent beldesinde bulunur. Otel, toplam 20 oda 60 kişilik kapasitesiyle yıl boyunca hizmet vermektedir. Tesis Portakala bahçeleri içinde denize sıfır bir konumda yer alır. Huzurlu bir tatil keyfi için burası oldukça uygun bir yerdir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 130-320 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Hotel Finike Marina: Antalya Finike’de yer alan bu otel, toplam 56 oda 112 kişilik kapasitesiyle yıl boyunca hizmet vermektedir. Odaların bir kısmı deniz manzaralı diğer bir kısmı ise kara manzaralıdır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 120-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Otel Anadolu Finike: Antalya Finike’de yer alan bu otel, denize oldukça yakın bir konumda bulunur. Otelin konukları için özel bir plajı bulunur. Otel bünyesinde harika bir havuz bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 110-280 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Finike Ucuz Otelleri

1-Hasyurt Hotel: Finike ve Kumluca beldelerinin arasında  kalan bu otel, deniz kıyısına 3 km uzaklıkta bulunur. Yemyeşil bir alanda bulunan otelde sevdiklerinizle birlikte huzurlu bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 70-150 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Baba Motel: Antalya’nın Finike ilçesine bağlı Sahilkent beldesinde bulunur. Portakal ve limon bahçelerinin ortasında bulunan tesis denize oldukça yakın bir konumda bulunur. Burada sevdiklerinizle birlikte huzurlu bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz.  Motelde konaklamak için gecelik oda fiyatı 90-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Baykal Pension: Antalya’nın Finike ilçesine bağlı Sahilkent beldesinde bulunur. Pansiyon 10 oda 30 yatak kapasiteli olup harika bir tatil keyfi için sizi buraya çağırmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Carpe Diem Gold Finike: Antalya Finike’de yer alan bu otel, Dağ manzaralı bir tesis olup bünyesinde harika bir yüzme havuzu bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 110-270 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Göz at ;

 1. Finike Gezilecek Yerler
 2. Finike Nerede, Nerenin İlçesi ve Hangi Bölgede Şehirde
 3. Finike Gece Hayatı
 4. Finike Otelleri ve Finike Otel Fiyatları
 5. Finike Devlet Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir?
 6. Antalya Gezilecek Yerler
 7. Antalya’da Gezilecek 10 Yer
 8. Antalya Gece Hayatı
 9. Akdeniz Bölgesinde Görülmesi Gereken 10 Yer
 10. Antalya Otelleri ve Antalya Otel Fiyatları
 11. Manavgat Şelalesi Nerede, Nasıl Gidilir
 12. Antalya Hayvanat Bahçesi
 13. Antalya Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
 14. Antalya Balayı Otelleri ve Antalya Balayı Otel Fiyatları
 15. Antalya Merkezden Hava alanına nasıl gidilir, ulaşım
 16. Patara Plajı Nerede, Nasıl Gidilir, Giriş Ücreti
 17. Konyaaltı Plajı Nerede, Nasıl Gidilir, Giriş Ücreti
 18. Antalya Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?
 19. Kaleiçi Otelleri ve Kaleiçi Otel Fiyatları

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here