Güzelçamlı Otelleri ve Güzelçamlı Otel Fiyatları
Güzelçamlı Otelleri ve Güzelçamlı Otel Fiyatları

Güzelçamlı Otelleri ve Güzelçamlı Otel Fiyatları ile ilgili edindiğimiz izlenim ve bilgiler ışığında sizi bilgilendireceğiz. Umarım bu yazı iş ve turistik amaçlı seyahatlerde işinize yarar.

Güzelçamlı, Aydın’ın Kuşadası ilçesine bağlı turistik bir beldedir. Buraya yaz sezonunda çok sayıda yerli ve yabancı turist akın etmektedir. Deniz, kum ve güneş üçlüsünü burada doyasıya yaşayabilirsiniz. Bu beldede konaklama sorunu bulunmamaktadır. Çünkü sahil kenarında ve belde merkezinde birçok konaklama alternatifi bulunur. Yapmanız gereken tek şey buraya gelmeden önce mutlaka İnternet üzerinde rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem işinizi garantiye alırsınız. Hem de konaklama yerinizi daha uygun fiyatta getirmiş olursunuz. Şimdi bu tatil beldesinde yer alan bazı popüler konaklama yerlerini size önermek istiyorum. Şöyle ki;

Güzelçamlı Otelleri ve Güzelçamlı Otel Fiyatları

1-Akbulut Otel & Spa: Aydın’ın Kuşadası ilçesine bağlı Güzelçamlı Beldesinde bulunur. 4 yıldızlı bu tesis, Deniz ve  Milli Park’a oldukça yakın bir konumda bulunur. Otel bünyesinde başta yüzme havuzu ve spa merkezi olmak üzere birçok hizmet olanağı bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 400-800 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Hotel Faustina Kuşadası: Aydın’ın Kuşadası ilçesine bağlı Güzelçamlı Beldesinde bulunur.  4 yıldızlı bir tesis olup bünyesinde başta özel plaj alanı ve yüzme havuzu olmak üzere birçok farklı hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 350-770 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Nuova Beach Hotel: Aydın’ın Kuşadası ilçesine bağlı Güzelçamlı Beldesinde bulunur. Yaz sezonunda birçok konuk ağırlayan bu tesis bünyesinde  bir çocuk havuzu, bir açık yüzme havuzu, Özel plaj alanı ve bir aqupark bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 270-550 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Sare Hotel Kuşadası: Aydın’ın Kuşadası ilçesine bağlı Güzelçamlı Beldesinde bulunur. Denize sıfır bir konumda yer alıp toplam 16 odasıyla konuklarına harika bir manzara şöleni sunmaktadır. Otel bünyesinde konuklarına harika lezzetler sunan bir restoran bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 250-500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Gümüş Thermal Suites Hotel: Aydın’ın Kuşadası ilçesine bağlı Güzelçamlı Beldesinde bulunur. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunmaktadır. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip keyfili bir tatil imkanını yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 240-480 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Güzelçamlı Ucuz Otelleri

1-Voyager Otel: Aydın’ın Kuşadası ilçesine bağlı Güzelçamlı beldesinde bulunur. Denizin hemen yanı başında bulunan otel, plaja da oldukça yakın bir konumda bulunur. Burada sevdiklerinizle birlikte güneşin ve denizin tadını çıkarabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Grand Zeybek Beach Otel: Aydın’ın Kuşadası ilçesine bağlı Güzelçamlı beldesinde bulunur. Plaja oldukça yakın bir konumda bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-270 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Çidihan Hotel: Aydın’ın Kuşadası ilçesine bağlı Güzelçamlı beldesinde bulunur. Plaja oldukça yakın bulunan bu otel, Bünyesinde açık yüzme havuzu ile şezlong ve şemsiyelerle donatılmış güneş terası bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 180-370 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Güzelçamlı Holiday Hotel: Aydın’ın Kuşadası ilçesine bağlı Güzelçamlı beldesinde bulunur. Bu otel, denize sıfır bir tesis olup konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde açık yüzme havuzu ve deniz manzaralı terası bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 200-440 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Göz at;

  1. Güzelçamlı Gezi Rehberi
  2. Aydın Otelleri ve Aydın Otel Fiyatları
  3. Kuşadası Otelleri ve Kuşadası Otel Fiyatları
  4. Aydın Gezilecek Yerler
  5. Aydın’da Gezilecek 10 Yer
  6. Aydın Gece Hayatı
  7. Aydın Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir
  8. Kuşadası Gezilecek Yerler
  9. Kuşadası Gece Hayatı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz