İçmeler, Marmaris Otelleri ve İçmeler, Marmaris Otel Fiyatları

İçmeler, Marmaris Otelleri ve İçmeler, Marmaris Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme alacağız. Umarım bu yazı tatil seyahatinizde size yol arkadaşı olur. Sorularınız olursa lütfen yorum kısmında bizimle paylaşın.

İçmeler, Muğla’nın Marmaris ilçesine bağlı bir tatil beldesidir. Marmaris körfezin içinde yer alır. İsmi popüler şifalı sudan gelmektedir. Burası her mevsim turist akınına uğramaktadır. Deniz, kum, güneş ve şifalı sularla ön plana çıkmaktadır. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama yönünde pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü burada yeteri derecede konaklama alanları bulunur. Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce İnternet üzerinde rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem daha uygun fiyatta getirirsiniz. Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Şimdi burada bulunan bazı konaklama yerlerini tavsiye edeceğiz şöyle ki;

İçmeler, Marmaris Otelleri ve İçmeler, Marmaris Otel Fiyatları

1-Martı Resort Deluxe Hotel: Muğla’nın Marmaris ilçesine bağlı İçmeler Mahallesinde bulunur. Harika manzaralı bir yerde konumlanan otelde birçok hizmet sunmaktadır. Şık ve konforlu bu otelde sevdiklerinizle birlikte gönül rahatlığıyla konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 770-1500 TL arasında değişmektedir.

2-Grand Yazıcı Marmaris Palace: Muğla’nın Marmaris ilçesine bağlı İçmeler Mahallesinde bulunur. 459 odalı bu 5 yıldızlı otelde sevdiklerinizle birlikte harika bir tatil yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 630-1350 TL arasında değişmektedir.

3-Elite World Marmaris Hotel: Muğla’nın Marmaris ilçesine bağlı İçmeler Mahallesinde bulunur. Deniz kenarında bulunan otelde harika hizmetler bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 600-1300 TL arasında değişmektedir.

4-Sentido Sea Star Hotel: Muğla’nın Marmaris ilçesine bağlı İçmeler Mahallesinde bulunur. Otel bünyesinde açık havuz, kapalı havuz, SPA merkezi, Türk hamamları ve eğlence merkezleri bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 590-950 TL arasında değişmektedir.

5-Martı La Perla Otel: Muğla’nın Marmaris ilçesine bağlı İçmeler Mahallesinde bulunur. Yemyeşil tepelerle bir konumda bulunur. Plaja oldukça yakın bir yerde bulunur. Sevdiklerinizle huzurlu bir şekilde gönül rahatlığıyla konaklayabilirsiniz.  Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 500-850 TL arasında değişmektedir.

Şimdi ise daha uygun fiyatta bulunan otel önerilerimize bakalım.

1-Yade Hotel: Muğla’nın Marmaris ilçesine bağlı İçmeler Mahallesinde bulunur. Alara çam ağaçlarıyla çevrili bir yerde bulunur. Plaja oldukça yakındır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 120-250 TL arasında değişmektedir.

2-Arya Otel İçmeler: Muğla’nın Marmaris ilçesine bağlı İçmeler Mahallesinde bulunur. Palaja oldukça yakın birde harika havuzu bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 140-300 TL arasında değişmektedir.

3-Avlu 4 Apart Otel: Muğla’nın Marmaris ilçesine bağlı İçmeler Mahallesinde bulunur.Beldenin en işlek caddesi üzerinde bulunur. Gece renkli olup eğlencenize eğlence katar. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 160-340 TL arasında değişmektedir.

4-İçmeler Apart Otel: Muğla’nın Marmaris ilçesine bağlı İçmeler Mahallesinde bulunur. Denize oldukça yakın bir yerde konumlanan otel, birbirinden güzel 14 odası bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 160-350 TL arasında değişmektedir.

5-Mirage World Hotel: Muğla’nın Marmaris ilçesine bağlı İçmeler Mahallesinde bulunur. Yemyeşil palmiye ağaçları ile çevrili bu otel denize sadece 5 dakika yürüme mesafesinde bulunur. Burada konaklamak için gecelik 200-500 TL arasında bir ücret ödemeniz gerekir.

Göz at;

 1. İçmeler Gezi Rehberi
 2. Selimiye Otelleri ve Selimiye Otel Fiyatları
 3. Selimiye Nerede, Nasıl Gidilir?
 4. Marmaris Gezi Rehberi
 5. Marmaris Balayı Otelleri ve Marmaris Balayı Otel Fiyatları
 6. Marmaris Otelleri ve Marmaris Otel Fiyatları
 7. İçmeler, Marmaris Otelleri ve İçmeler, Marmaris Otel Fiyatları
 8. Muğla Gezi Rehberi
 9. Muğla’da Gezilecek 10 Yer
 10. Muğla Gece Hayatı
 11. Muğla Otelleri ve Muğla Otel Fiyatları
 12. Muğla Balayı Otelleri ve Paketler
 13. Turunç Gezi Rehberi
 14. Turunç Otelleri ve Turunç Otel Fiyatları

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here