Karabük Otelleri ve Karabük Otel Fiyatları
Karabük Otelleri ve Karabük Otel Fiyatları

Karabük Otelleri ve Karabük Otel Fiyatları ile ilgili merak edilen bütün sorulara cevap bulmaya çalıştık. Umarım bu yazı iş ve turistik amaçlı yaptığınız seyahatlerde size yardımcı olacaktır. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

Karabük Otelleri

Karabük 244.453 Toplam nüfusu ile Ülkemizin Karadeniz Bölgesinde bulunan şirin bir ildir.  İlimize bağlı 6 İlçe bulunur. Bu ilimize her yıl çok sayıda kişi, iş ve turistik amaçlı seyahat gerçekleşmektedir.

Göz at ;

  1. Karabük Gezilecek Yerler
  2. Karabük Gece Hayatı
  3. Karabük’de Gezilecek 10 Yer
  4. Karabük’ün İlçeleri
  5. Safranbolu Gece Hayatı
  6. Karabük Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
  7. Safranbolu Evleri
  8. Karadeniz’de Mutlaka Görülmesi Gereken 10 Yer
  9. Türkiye’de Bulunan Cam Teraslar
  10. Karabük Otelleri ve Karabük Otel Fiyatları

Buraya gelen ziyaretçiler konaklama açısından hiçbir sıkıntı yaşamazlar. Çünkü şehir merkezinden olsun Safranbolu ilçesinden olsun veya diğer ilçe ve beldelerden olsun birçok konaklama alanı bulunur. Buraya gelmeden önce rezervasyon yaptırırsanız işinizi daha sağlama alırsınız. Şimdi Karabük ilimizde yer alan bazı konaklama yerlerini size tavsiye etmek istiyorum. Şöyle ki;

Karabük Otel Fiyatları

1-Hilton Garden Inn Safranbolu: Karabük’ün tarihi ilçesi Safranbolu’da yer alan bu 5 yıldızlı tesis, yıl boyunca hizmette açık olup konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 330-770 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Leyla Hanım Konağı: Karabük’ün Safranbolu ilçesine bağlı Çesme Mahallesinde bulunur. Burada birbirinden  farklı dekor ve yapıya sahip 11 odası bulunur. Harika hizmet olanaklarıyla konuklarını en iyi şekilde ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik 260-600 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Bağlar Saray Konakları: Safranbolu’nun tarihi yerlerine yürüme mesafesinde yer alan bu konak, yıl boyunca açık olup konuklarına hizmet vermektedir. Konağın içine girer girmez tarihi ve mistik dokusuyla sizi büyüler. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 250-550 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Çeşmeli Konak Hotel Köşe: Karabük’ün Safranbolu ilçesine bağlı Eski Çarşıda bulunur. Konak geleneksel bir Türk evi olup birbirinden  farklı dekor ve yapıya sahip 8 odası bulunur. Burada konaklamak için gecelik 250-500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Safran Konak: Safranbolu’da Kurtuluş Meydanı’nda yer alan bu konak, yaklaşık 150 yıllık bir tarihi bulunmaktadır. Osmanlı tarzında inşa edilen bu konağın harika bir bahçesi bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 190-440 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Karabük Ucuz Otel Tavsiyeleri

1-Sefa Pansiyon: Karabük’ün Safranbolu ilçesine bağlı Atatürk Mahallesi, Kaya Ertem Caddesi üzerinde bulunur. Şehrin dokusuna uygun bir binada yılın dört mevsimi halka hizmet vermektedir. Burada konaklamak için gecelik 40-90 TL arasında ücret ödemek gerekir.

2-Villa Zafran Pansiyon: Karabük’ün Safranbolu ilçesine bağlı Bağlarbaşı Mahallesi, Bulut Caddesi üzerinde bulunur. burada isteğe göre tek ya da grup şeklinde kalabiliyorsunuz. Burada 5 kişilik odalar da bulunur. Bunun dışında aile için odalar da bulunur. Burada konaklamak için gecelik 60-110 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Bağlar Konak: Karabük’ün Safranbolu ilçesine bağlı Bağlarbaşı Mahallesi Aslanlar Caddesi üzerinde bulunur. Burada konuklarına ev rahatlığında bir ortam sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik 75-130 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Safran Pansiyon: Karabük’ün Safranbolu ilçesine bağlı Atatürk Mahallesi, Çelik Gülersoy Caddesi üzerinde bulunur. Bulunduğu konum itibariyle oldukça sık tercih edilmektedir. Burada konaklamak için gecelik 80-150 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-PertevNiyal Pansiyon: Karabük’ün Safranbolu ilçesine bağlı Esentepe Mahallesinde bulunur. Dört mevsim boyunca müşterilerine harika bir konaklama hizmeti sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik 80-170 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Karabük Gezi Rehberi hakkında bilgi sahibi olmak için linki tıklayarak yazımızı okuyabilirsiniz. << Karabük Gezi Rehberi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz