Karaman Otelleri ve Karaman Otel Fiyatları
Karaman Otelleri ve Karaman Otel Fiyatları

Karaman Otelleri ve Karaman Otel Fiyatları ile ilgili ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Bu yazı iş ve turistik amaçlı yaptığınız seyahatlerde size rehber görevi yapacaktır. Sorularınız olursa yorum kısmında bizimle paylaşın.

Karaman Otelleri

Karaman 246.672 toplam nüfusu ile ülkemizin İç Anadolu Bölgesinde bulunur. İlimize bağlı 6 ilçe bulunur. Buraya yıl boyunca iş ve tatil amaçlı birçok ziyaretçi gelmektedir. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama açısından pek sıkıntı yaşamazlar.

Göz at ;

  1. Karaman Gezilecek Yerler
  2. Karaman’ın İlçeleri
  3. Karaman Gece Hayatı
  4. Karaman İlimizde Gezilecek 10 yer
  5. Karaman Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
  6. İç Anadolu Bölgesinde Görülmesi Gereken 10 Yer
  7. Karaman Otelleri ve Karaman Otel Fiyatları

Çünkü şehrin birçok noktasında  her bütçeye uygun konaklama yeri bulunur. Özellikle kent merkezinde 3 ve 4 yıldızlı oteller bulunur. Bunun yanında pansiyon butik otel ve konuk evi de yer alır. Ayrıca İlçelerinde otantik evlerde de konaklayabilirsiniz. Şimdi burada yer alan bazı konaklama yerlerini size önermek istiyorum. Şöyle ki;

Karaman Otel Fiyatları

1-Grand Karaman Hotel: Karaman merkezde yer alan bu otel, yıl boyunca hizmette açık olup konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunmaktadır. Hem iş hem de tatil amaçlı seyahatlerde tercih edilebilir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 200-480 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Ermenek Selçuklu Otel: Karaman’ın Ermenek ilçesinde yer alan bu otel, 14 Ağustos 2003 tarihinde Selçuk Ecza Holding tarafından hizmette açılmıştır. Otelin toplam 46 odası bulunmaktadır. Bu otel, Torosların zirvesinde doğal ve tarihi zenginlikler içerisinde yıl boyunca hizmet veren bir tesistir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 180-350 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Aygün Otel Karaman: Karaman merkezde yer alan bu otel, ev sıcaklığında ve güveninde size konaklama hizmeti sunmaktadır. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 170-330 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Dilkent Otel: Karaman merkezde yer alan bu otel, 2006 yıllında hizmette açılmıştır. Otelin toplam 16 standart oda ve 4 süit oda olmak üzere toplam 20 odası bulunur. Buraya gelip gönül rahatlığı içinde konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 170-320 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Nas Hotel: Karaman’ın merkezinde yer alan bu otel, 2010 yıllında hizmette açılmıştır. Otel, Karaman Otobüs Terminali’ne sadece 3 km uzaklıkta bulunur. Oldukça şık ve konforlu bir otel olup yıl boyunca birçok misafir ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 160-310 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

6-Nadir Otel: Karaman şehir merkezinde yer alan Nadir Hotel, yıl boyunca hizmette açık olup konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde harika bir teras ve fitness merkezi bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

7-Karaman Kent Otel: Karaman şehir merkezinde yer alan bu otel, yıl boyunca hizmette açık olup konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel çalışanları oldukça yardımsever insanlardır. Otel odaları ise oldukça şık ve konforlu bir şekilde dizayn edilmiştir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 140-280 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Karaman Gezi Rehberi hakkında bilgi edinmek için linki tıklayarak yazımızı okuyabilirsiniz. << Karaman Gezi Rehberi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here