Mudanya Otelleri ve Mudanya Otel Fiyatları

Mudanya Otelleri ve Mudanya Otel Fiyatları hakkında geniz bir yazı kaleme almayı düşünüyoruz. Umarım bu yazı iş ve gezi seyahatinizde size yol gösterir. Sorularınız olursa yorum kısmında bizimle paylaşın lütfen.

Mudanya Otelleri

Mudanya; Bursa’ya bağlı bir ilçedir. Mudanya ilçesi Bursa il merkezine 32 km uzaklıkta bulunmaktadır. Deniz kıyısında güzel bir ilçe olan Mudanya’da tarihi ve turistlik birçok yer bulunmaktadır. Bu nedenle buraya her yıl çok sayıda yerli ve yabancı ziyaretçi uğramaktadır.

Buraya gelen turistler konaklama yönünde pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü burada konaklama yönünden birçok farklı alternatif bulunur. Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce ya İnternet üzerinde ya da telefonla arayarak rezervasyon yaptırın.

Bu şekilde hem daha uygun fiyatta getirirsiniz. Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Şimdi ise Mudanya’da bulunan bazı otelleri size tavsiye edeceğiz. Memnun kalacağınızı umuyorum. İşte o yerler…

Göz at ;

 1. Mudanya Gezilecek Yerler
 2. Mudanya Nerede, Nerenin İlçesi ve Hangi Bölgede Şehirde
 3. Mudanya Gece Hayatı
 4. Mudanya Otelleri
 5. Mudanya İskelesi Bursa Ulaşım, Nasıl Gidilir?
 6. Bursa Gezilecek Yerler
 7. Bursa Gece Hayatı
 8. Bursa’da Gezilecek 10 Yer
 9. Bursa Hayvanat Bahçesi
 10. Timsah Arena Stadyumu Nerede
 11. Bursa Otelleri ve Bursa Otel Fiyatları
 12. Bursa Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
 13. Bursa’dan İznik’e Nasıl Gidilir, Ulaşım
 14. Bursa Su Oyunları Parkı
 15. Bursa Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?
 16. Türkiye’nin En İyi 10 Kayak Merkezi
 17. İznik Otelleri ve İznik Otel Fiyatları
 18. İlkbahar’da Gezilecek 10 Yer
 19. Türkiye’nin En Turistik 10 Şehri
 20. Marmara Bölgesinde Mutlaka Görülmesi Gereken 10 Yer

Mudanya Otel Fiyatları

1-Heybeli Hotel Bursa: Bursa’nın Mudanya ilçesine bağlı Çağrışan Mahallesinde bulunur. Mudanya kent merkezine yaklaşık 5 km uzaklıktadır. Otel bünyesinde Havuz, hamam, suana ve SPA merkezi bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 260-600 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Armistis Hotel: Bursa’nın Mudanya ilçe merkezinde bulunur.  Cumbalı eski Türk evinin tarihi dokusu korunarak hizmette açılmıştır. Otel bünyesinde birçok hizmet bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 240-550 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Montania Special Class Hotel: Bursa’nın Mudanya ilçesine bağlı Ömerbey Mahallesi, İstasyon Caddesi üzerinde bulunur. 165 yıllık bir tren istasyonunda bulunmaktadır. Bu nedenle dünyanın En İyi Klasik Butik Oteli ödülüne layık görülmüştür. Özel plaj alanına yürüyerek 2 dakika da ulaşabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 240-540 TL arasında ücret ödemek gerekir.

4-Otantik Gemi Otel Mudanya: Bursa’nın Mudanya ilçesine bağlı Güzelyalı semtinde bulunur. Otel,  denizin ortasında demirlemiş bir konumda bulunur. Burada konaklamak oldukça zevklidir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 215-520 TL arasında ücret ödemek gerekir.

5-Grander Best Butik Otel: Bursa’nın Mudanya ilçesine bağlı Şükrüçavuş Mahallesi, Mustafa Kemal Paşa Caddesi üzerinde bulunur. Otel, otantik bir dekorasyona sahiptir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 200-500 TL arasında ücret ödemek gerekir.

Şimdi ise daha uygun fiyatta bulunan otel önerilerimize bakalım.

1-Tirilye Şehzade Butik Otel: Bursa’nın Mudanya ilçesine bağlı Tirilye Beldesinde bulunur.  En yakın plaja yaklaşık 100 metre uzaklıktadır. Otelin muhteşem bir terası birde manzarası bulunur. Burada sevdiklerinizle gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Kılıç Otel: Bursa’nın Mudanya ilçesine bağlı Halitpaşa Mahallesinde bulunur. Otel, Marmara sahiline sadece 15 metre uzaklıkta bulunur. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet bulunur. Burada sevdiklerinizle gönül rahatlığıyla konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 140-250 TL arasında ücret ödemek gerekir.

3-Montania Town Hotel Mudanya: Bursa’nın Mudanya ilçesine bağlı Ömerbey Mahallesi, İstasyon Caddesi üzerinde bulunur. Eskiden tren istasyonu olarak kullanılan bir Fransız binasında hizmet vermektedir. Otel bünyesinde açık-kapalı havuz bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 160-270 TL arasında ücret ödemek gerekir.

4-Green House Butik Otel: Bursa’nın Mudanya ilçesine bağlı Halit Paşa Mahallesi Fevzi Paşa Caddesi üzerinde bulunur. Yemyeşil bir bahçeye sahip bu otel, konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 180-300 TL arasında ücret ödemek gerekir.

5-Apameia Otel: Bursa’nın Mudanya ilçesine bağlı Mütareke Mahallesi, Mustafa Kemal Paşa Caddesi üzerinde bulunur. Apameia Otel, denize 40 metre uzaklıkta bulunur. 2014 yıllında hizmette giren bu otel konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 180-300 TL arasında ücret ödemek gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here