Muratpaşa Otelleri ve Muratpaşa Otel Fiyatları
Muratpaşa Otelleri ve Muratpaşa Otel Fiyatları

Antalya’nın merkez ilçesi olan Muratpaşa’da yer alan otelleri ve otel fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Umarım beğenirsiniz.

Muratpaşa Otelleri

Muratpaşa Antalya’nın merkez ilçesidir. Muratpaşa ilçesinde 20 km uzunluğunda sahil kıyı şeridi bulunmaktadır. Doğal güzelliğe sahip Muratpaşa ilçesi görülmesi gereken yerlerdendir.

Eski bir yerleşim yeri olan Muratpaşa ilçesinde Roma, Selçuklu, Beylikler ve Osmanlı devletine ait çok sayıda tarihi yapı bulunmaktadır. Bu nedenle burayı yıl boyunca çok sayıda kişi ziyaret eder.

Buraya gelen ziyaretçiler konaklama açısından pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü burada çok sayıda konaklama alternatifi bulunur. Şimdi burada yer alan bazı otelleri size tavsiye etmek istiyorum. Şöyle ki;

Göz at ;

 1. Muratpaşa Nerede, Nerenin İlçesi ve Hangi Bölgede Şehirde
 2. Muratpaşa Gezilecek Yerler
 3. Muratpaşa Gece Hayatı
 4. Muratpaşa Kent Meydanı Neresi, Nerede ve Nasıl Gidilir
 5. Muratpaşa Otelleri
 6. Muratpaşa OPS!PLAYKIDS
 7. Antalya Gezilecek Yerler
 8. Antalya’da Gezilecek 10 Yer
 9. Antalya Gece Hayatı
 10. Akdeniz Bölgesinde Görülmesi Gereken 10 Yer
 11. Antalya Otelleri ve Antalya Otel Fiyatları
 12. Manavgat Şelalesi Nerede, Nasıl Gidilir
 13. Antalya Hayvanat Bahçesi
 14. Antalya Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
 15. Antalya Balayı Otelleri ve Antalya Balayı Otel Fiyatları
 16. Antalya Merkezden Hava alanına nasıl gidilir, ulaşım
 17. Patara Plajı Nerede, Nasıl Gidilir, Giriş Ücreti
 18. Konyaaltı Plajı Nerede, Nasıl Gidilir, Giriş Ücreti
 19. Antalya Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?
 20. Kaleiçi Otelleri ve Kaleiçi Otel Fiyatları

Muratpaşa Otel Fiyatları

1-Royal Wings Hotel: Antalya’nın Muratpaşa ilçesine bağlı Lara semtinde bulunur. Denize sıfır bir konumda yer alır. Tesis bünyesinde 9 alakart restorant, 10 bar ve 4 açıkbüfe restorant  hizmet vermektedir. Bunun dışında açık havuz, hamam ve spa merkezi bulunur. Sevdiğinizle buraya gelip harika bir tatil keyfi sürebilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 1000-1400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Limak Hotels Lara De Luxe: Antalya’nın Muratpaşa ilçesine bağlı Lara semtinde bulunur. Denize sıfır bir konumda yer alır. Deniz, kum ve güneş üçlüsünün yanı sıra otel bünyesinde havuz, hamam, spa merkezi ve gece mekanları bulunur. Buraya sevdiğinizle gelip hayalinizdeki balayı tatilinizi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için geceliği 990-1300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Elegance East Hotel: Antalya’nın Muratpaşa ilçesine bağlı Kaleiçi semtinde bulunur. Tarihi bir binada konuklarına yıl boyunca hizmet vermektedir. Otel bünyesinde başta yüzme havuzu olmak üzere birçok konaklama alanı bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 400-880 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Eski Masal Hotel: Antalya’nın Muratpaşa ilçesine bağlı Kaleiçi semtinde bulunur. Tesis bünyesinde yemyeşil bir bahçe, yüzme havuzu, spa merkezi ve restoran bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip huzurlu bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 350-770 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Doğan Hotel: Antalya’nın Muratpaşa ilçesine bağlı Kaleiçi semtinde bulunur. Tesis bünyesinde bir yetişkin birde çocuk havuzu bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip huzurlu bir şekilde konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 340-750 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Muratpaşa Ucuz Otelleri

1-Grand Erken Hotel: Antalya’nın Muratpaşa ilçesine bağlı Kaleiçi semtinde bulunur. Geleneksel Osmanlı mimarisinin izlerini taşıyan bir binada hizmet vermektedir. Oldukça şık ve konforlu odaları bulunur.  Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 50-100 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Camel Pansiyon & Aparts: Antalya’nın Muratpaşa ilçesine bağlı Kaleiçi semtinde bulunur. Ev sıcaklığında ve konforunda bir hizmet için burayı tercih edebilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 60-120 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Kaleiçi Altun Pansiyon: Antalya’nın Muratpaşa ilçesine bağlı Kaleiçi semtinde bulunur. Denize yaklaşık 500 metre uzaklıkta bulunur. Otelin birbirinden güzel 10 odası bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 70-130 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Bütünoğlu Aile Pansiyonu: Antalya’nın Muratpaşa ilçesine bağlı Kaleiçi semtinde bulunur. Sade mobilyalarla dizayn edilmiş bir konaklama yeri olup yıl boyunca hizmet vermektedir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 80-140 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Role Street Hostel: Antalya’nın Muratpaşa ilçesine bağlı Kaleiçi semtinde bulunur. Yaz sezonunda çok sayıda konuk ağırlayan bu otelin bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 90-150 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Muratpaşa Gezi Rehberi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here