Palamutbükü Otelleri ve Palamutbükü Otel Fiyatları
Palamutbükü Otelleri ve Palamutbükü Otel Fiyatları

Palamutbükü Otelleri ve Palamutbükü Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme alacağız Umarım bu yazı turistik amaçlı konaklamalarınızda size yol arkadaşı olur. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

Datça ilçe merkezine 25 km uzaklıkta bulunan Palamutbükü Koyu ilçenin önemli turizm bölgelerindendir.  Masmavi denizi ve uzun kumsalları ile dikkat çeken Palamutbükü Plajlarında denizin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Badem ağaçları ile kaplı Palamütbükü Plajında harika bir tatil yapabilirsiniz. Palamutbükü’nde çok sayıda konaklama imkanları bulunmaktadır. Burada günübirlik tatil yapabileceğiniz gibi uzun süreli tatil yapmanız da mümkün.  Konaklama açısından pek sıkıntı yaşamazsınız. Çünkü koyda birçok konaklama alternatifi bulunur. Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce mutlaka rezervasyon yaptırın. Bu şekilde işinizi sağlama almış olursunuz. Şimdi burada yer alan bazı konaklama yerlerine birlikte bakalım. Şöyle ki;

Palamutbükü Otelleri ve Palamutbükü Otel Fiyatları

1-Otel Mavi Beyaz: Muğla’nın Datça ilçesine bağlı Yakaköyü,Palamutbükü’de bulunur. Datça’nın en güzel manzaralı yerde konumlandırılmıştır. Burada hem güneş doğuşunu hemde hemde batışını izleyebilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 450-700 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Knidos Butik Otel: Datça Palamutbükü’nde bulunan butik otel, denize 700 m uzaklıkta bulunur. Harika manzara eşliğinde konumlanan bu oteller yıllın dört mevsimi hizmete açıktır. Buraya sevdiklerinizle gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 300-550 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Ceylan Motel & Restaurant: Muğla’nın Datça ilçesine bağlı Palamutbükü koyunda yer alan bu motel, birbirinden harika 25 odası bulunur. Otel bünyesinde harika lezzetler sunan bir restoran ve birçok farklı hizmet olanağı bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 250-480 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Palamutbükü Bibilli Apart: Muğla’nın Datça ilçesine bağlı Palamutbükü koyunda yer alan Palamutbükü Bibilli Apart, 4 adet apart ve 4 adet odasıyla konuklarına yıl boyunca harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik fiyatı 220-450 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Palmaris Apart: Muğla’nın Datça ilçesine bağlı Palamutbükü koyunda yer alan Palmaris Apart, birbirinden güzel 12 odasıyla konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 200-400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

6-Aycan Tatil Evleri: Datça Palamütbükü’nde bulunan bu evler 2010 yıllında hizmet girmiştir. Buraya her yıl çok sayıda yerli ve yabancı konaklanmaktadır. Bulunduğu konum itibariyle harika manzara şölenleri sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik 100-180 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

7-Köy Evi Apart: Muğla’nın Datça ilçesine bağlı Palamutbükü’de bulunur. Yaklaşık altı dönümlük arazi üzerinde 1 oda, mutfak ve salondan oluşan Kırk metrekarelik altı adet taş binada on Apart daireden oluşmaktadır. Deniz manzaralı olup  denize 600 metre uzaklıkta bulunur. Burada konaklamak için gecelik 50-100 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Göz at;

  1. Palamutbükü Koyu Nerede, Nasıl Gidilir?
  2. Palamutbükü Otelleri ve Palamutbükü Otel Fiyatları
  3. Datça Gezi Rehberi
  4. Datça Otelleri ve Datça Otel Fiyatları
  5. Datça Gece Hayatı
  6. Muğla Gezi Rehberi
  7. Muğla’da Gezilecek 10 Yer
  8. Muğla Gece Hayatı
  9. Muğla Otelleri ve Otel Fiyatları
  10. Muğla Balayı Otelleri ve Otel Fiyatları

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here