gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Datça Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genelde bar, cafe, gece kulübü, Meyhane ve discolardan geçer. Bu mekanlarda gece eğlencesi sabaha kadar devam eder.

  Eşsiz doğal ve tarihi güzelliklere sahip Datça ilçesi bağlı olduğu Muğla iline 122 km uzaklıkta bulunmaktadır. İlçemiz tarihi ve turistik bir kent olduğu için gece hayatı da parlak olmaktadır. Fakat diğer ilçelere göre biraz sakin geçiyor. Sebebi ise buraya gelen turistler daha çok dinlemek için geliyorlar.

Burada gece eğlencesi bir restoranda yemek yemek ya da sahil kenarında bir cafede oturup bir şeyler içmek gibi aktiviteler bulunur. Bunun dışında Yüksek seste canlı müzik bulamazsınız. Tabi böyle eğlence arayanlar  Liman Bölgesine gitmeli burada  birçok mekan bulunur. Bu mekanlarda gece eğlencesi sabaha kadar devam eder. Şimdi ilimizde bulunan bazı gece mekanları önereceğiz. Umarım memnun kalırsınız.

DATÇA EĞLENCE HAYATI

Antik Cafe Bar: Eski Datça’nın Can Yücel sokakta bulunur. Burası kesinlikle tek kelime özetlenecek olursak harika bir mekandır. Bu mekan otantik olup içeri girenleri kendine hayran bırakıyor.

Eclipse Cafe Bar: Datça da bulunan bu mekanda eğlenmek isteyenlerin adresidir. Burada gece hayatı çok parlak geçmektedir. Kesinlikle tavsiye edilir.

 Bambu Cafe Bar: Datça merkezde bulunan bu mekan yaz aylarında baya parlak olmaktadır. Yaz mevsiminde sahil kenarına uzanıp biranızı yudumlarken gece eğlencesi ile kendinizden geçebilirsiniz. Çok hoş bir mekan olup tavsiye edilir.

Sorularınız olursa bu sayfadan cevaplayabiliriz.

Göz at;

 1. Datça Gezilecek Yerler
 2. Datça Nerede, Nerenin İlçesi ve Hangi Bölgede Şehirde
 3. Datça Otelleri ve Datça Otel Fiyatları
 4. Datça Gece Hayatı
 5. Eski Datça
 6. Datça Kargı Koyu
 7. Akvaryum Koyu
 8. Balıkaşıran Koyu
 9. Palamutbükü Koyu Nerede, Nasıl Gidilir?
 10. Söğüt Köyü
 11. Kızkumu
 12. Murdala Koyu
 13. Kurucabük Koyu
 14. Palamutbükü Plajı
 15. Bağlarözü Koyu
 16. Muğla Gezi Rehberi
 17. Muğla’da Gezilecek 10 Yer
 18. Muğla Painball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?
 19. Muğla Gece Hayatı
 20. Muğla Otelleri ve Muğla Otel Fiyatları
 21. Muğla Balayı Otelleri ve Paketler

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here