Datça Akvaryum Koyu Nerede, Nasıl Gidilir?
Datça Akvaryum Koyu Nerede, Nasıl Gidilir?

Eşsiz doğal ve tarihi güzelliklere sahip Datça ilçe sınırında bulunan Akvaryum Koyu ile ilgili izlenim ve gözlemlerimizi aktaracağız. Bunun yanında Akvaryum Koyu Nerede, Nasıl Gidilir? sorusuna cevap bulacağız.

Palamutbükü Koyu’na oldukça yakın bir konumda bulunan Akvaryum Koyu, mutlaka gezilip görülmesi gereken bir cennet köşesidir. Mekan olarak küçük bir yer kaplasa da  suyunun berraklığı ile popüler bir yerdir. Zaten ismi de buradan gelmiştir. Buraya gelip deniz gözlükleriyle denize dalıp deniz altı güzelliklerini keşfedebilirsiniz. Aynı zamanda burada bulunan ağaçlar altında uzanıp dinlenebilir veya piknik yapabilirsiniz. Sevdiklerinizle birlikte güzel bir gün için burası tercih edilebilir.

Datça Akvaryum Koyu Nerede, Nasıl Gidilir?

Akvaryum Koyu, Muğla’nın Datça Knidos yolunda bulunur. Palamutbükü Koyu’nun yaklaşık 1 km doğu tarafında bulunur. Bu koy, Datça ilçe merkezine 25 km uzaklıkta bulunur. Buraya tekne ya da karayolu ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Şehirler arası otobüslerle Marmaris’e gelin buradan minibüslerle Datça’ya gidin. Buradan kalkan servislerle koya ulaşım sağlayabilirsiniz.

Göz at;

  1. Palamutbükü Koyu Nerede, Nasıl Gidilir?
  2. Palamutbükü Otelleri ve Palamutbükü Otel Fiyatları
  3. Datça Gezi Rehberi
  4. Datça Otelleri ve Datça Otel Fiyatları
  5. Datça Gece Hayatı
  6. Muğla Gezi Rehberi
  7. Muğla’da Gezilecek 10 Yer
  8. Muğla Gece Hayatı
  9. Muğla Otelleri ve Otel Fiyatları
  10. Muğla Balayı Otelleri ve Otel Fiyatları

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here