Palamutbükü Koyu Nerede, Nasıl Gidilir?
Palamutbükü Koyu Nerede, Nasıl Gidilir?

Maviyle yeşilin adeta kucaklaştığı Palamutbükü Koyu ile ilgili izlenim ve gözlemlerimizi aktaracağız. Bunun dışında bu tatil adası nerede, nasıl gidilir? sorularına da cevap bulacağız.

Palamutbükü Gezi Rehberi

Datça ilçe merkezine 25 km uzaklıkta bulunan Palamutbükü Koyu ilçenin önemli turizm bölgelerindendir. Masmavi denizi ve uzun kumsalları ile dikkat çeken Palamutbükü Plajlarında denizin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Badem ağaçları ile kaplı Palamütbükü Plajında harika bir tatil yapabilirsiniz. Palamutbükünde çok sayıda konaklama imkanları bulunmaktadır. Burada günübirlik tatil yapabileceğiniz gibi uzun süreli tatil yapmanız da mümkün. Palamütbükü sahillerinde bulunan kafe ve restoranlarda denizin manzarasına karşı oturabilir ve keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.  Ayrıca muhteşem bir manzaraya sahip Palamütbükü’nde bulunan Yassı Tepeyi de ziyaret etmenizi tavsiye ederim.

Palamutbükü Koyu Nerede, Nasıl Gidilir?

Palamutbükü Koyu, Muğla’nın Datça ilçesine bağlı bir tatil adasıdır. Bu ada, Datça ilçe merkezine 25 km uzaklıkta bulunur. Doğal güzellikler ile dolu Palamutbükü’ne tekne ya da karayolu ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Şehirler arası otobüslerle Marmaris’e gelin buradan minibüslerle Datça’ya gidin. Buradan kalkan servislerle Palamutbükü Koyu’na ulaşabilirsiniz.

Göz at;

  1. Palamutbükü Otelleri ve Palamutbükü Otel Fiyatları
  2. Datça Gezi Rehberi
  3. Datça Otelleri ve Datça Otel Fiyatları
  4. Datça Gece Hayatı
  5. Muğla Gezi Rehberi
  6. Muğla’da Gezilecek 10 Yer
  7. Muğla Gece Hayatı
  8. Muğla Otelleri ve Otel Fiyatları
  9. Muğla Balayı Otelleri ve Otel Fiyatları

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here