Selimiye Otelleri ve Selimiye Otel Fiyatları

Selimiye Otelleri ve Selimiye Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme alacağız. Umarım bu yazı seyahatinizde size pusula olur. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

Selimiye, Muğla ilinin Marmaris ilçesine bağlı bir tatil beldesidir. Buraya özellikle yaz aylarında çok sayıda yerli ve yabancı turist gelmektedir. Buraya gelen turistler konaklama konusunda pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü burası bir tatil beldesi olduğundan dolayı her köşesinde bir konaklama yeri bulunur. Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce ya İnternet üzerinde ya da telefonla arayarak rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem daha uygun fiyatta getirirsiniz. Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Şimdi bu tatil beldemizde bulunan bazı otelleri size tavsiye edeceğiz. Umarım memnun kalırsınız. İşte o yerler;

Selimiye Otelleri ve Selimiye Otel Fiyatları

1-Selimhan Otel: Muğla’nın Marmaris ilçesine bağlı Selimiye beldesinde bulunur. Otel bünyesinde yemyeşil bir bahçe ve harika bir havuz bulunur. Ayrıca gece hayatı içinde mekan bulunmaktadır.  Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 1000-1700 TL arasında değişmektedir.

2-Lunabegonvil TAŞ EVLER: Muğla’nın Marmaris ilçesine bağlı Selimiye beldesinde bulunur. İki kız kardeş tarafında işletilen otel bünyesinde birbirinden güzel 22 oda, yetişkin ve çocuklar için ayrı ayrı havuz bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 500-900 TL arasında değişmektedir.

3-Palmetto Resort Hotel: Muğla’nın Marmaris ilçesine bağlı Selimiye beldesinde bulunur. Denize sıfır bir konumda bulunur. Bünyesinde havuz, hamam ve restoran bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 450-750 TL arasında değişmektedir.

4-Kapri Butik Otel: Muğla’nın Marmaris ilçesine bağlı Selimiye beldesinde bulunur. Denize sıfır bir konumda bulunan otel bünyesinde havuz, plaj ve gece mekanları bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 400-700 TL arasında değişmektedir.

5-Umut Pansiyon: Muğla’nın Marmaris ilçesine bağlı Selimiye beldesinde bulunur. Plaja oldukça yakın bir yerde bulunur. Burada sevdiklerinizle uygun bir fiyatta harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Oldukça temiz bir mekandır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 350-550 TL arasında değişmektedir.

Şimdi ise daha uygun fiyatta bulunan otel önerilerimize bakalım.

1-Yazıcı Apart: Muğla’nın Marmaris ilçesine bağlı Selimiye beldesinde bulunur. Denize oldukça yakın bir yerde konumlanan bu daireler oldukça temiz ve uygundur. Birbirinden güzel 9 tane dairesi bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-300 TL arasında değişmektedir.

2-Ekin Tatil Evi: Muğla’nın Marmaris ilçesine bağlı Selimiye beldesinde bulunur. Denize sıfır bir konumda bulunan mekanın harika bir bahçesi bulunur. Burada sevdiklerinizle gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 170-350 TL arasında değişmektedir.

3-Flora Saadet Apart Hotel: Muğla’nın Marmaris ilçesine bağlı Selimiye beldesinde bulunur. Toplamda 22 adet, 7 apart oda ve 14 otel odasına sahip bu mekan konuklarını en iyi şekilde ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 200-400 TL arasında değişmektedir.

4-Yarımada Tatil Evi: Muğla’nın Marmaris ilçesine bağlı Selimiye beldesinde bulunur. Harika bir doğa manzarasına sahip bu yerde konaklamak için gecelik oda fiyatı 250-450 TL arasında değişmektedir.

5-Masal Tatil Evi: Muğla’nın Marmaris ilçesine bağlı Selimiye beldesinde bulunur. Deniz ve liman manzarasına sahip harika bir yerde konumlandırılmıştır. Birbirinden güzel harika 6 tane odası bulunur.  Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 300-500 TL arasında değişmektedir.

Göz at;

 1. Selimiye Otelleri ve Selimiye Otel Fiyatları
 2. Selimiye Nerede, Nasıl Gidilir?
 3. Marmaris Gezi Rehberi
 4. Marmaris Balayı Otelleri ve Marmaris Balayı Otel Fiyatları
 5. Marmaris Otelleri ve Marmaris Otel Fiyatları
 6. İçmeler, Marmaris Otelleri ve İçmeler, Marmaris Otel Fiyatları
 7. Muğla Gezi Rehberi
 8. Muğla’da Gezilecek 10 Yer
 9. Muğla Gece Hayatı
 10. Muğla Otelleri ve Muğla Otel Fiyatları
 11. Muğla Balayı Otelleri ve Paketler

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here