Paintball Oyun Alanı
Paintball Oyun Alanı

İç Anadolu Bölgemizin harika kenti Sivas’da yer alan Paintball Oyun Alanı hakkındaki izlenim ve gözlemlerimizi aktaracağız. Bunun dışında bu oyun alanı nerede ve nasıl gidilir sorularına cevap bulacağız.

Boya topları ile oynanan Paintball oyunu, büyük bir stres atma ve eğlence oyunu olarak bilinir. Bu oyun başta Sivas ilimizde olmak üzere tüm kentlerimizde büyük ilgi görmektedir.

Göz at ;

  1. Sivas Gezilecek Yerler
  2. Sivas Gece Hayatı
  3. Sivas’da Gezilecek 10 Yer
  4. İç Anadolu Bölgesinde Görülmesi Gereken 10 Yer
  5. Sivas Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
  6. Sivas Ulu Camii
  7. Sivas Otelleri ve Sivas Otel Fiyatları
  8. Sivasın Hobbit Evleri
  9. Sivas Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?

Sivas ilimizde iki tane paintball oyun sahası bulunmaktadır. Biri kent merkezine yaklaşık 9 km uzaklıktaki Taşlıdere Dinlenme mevkiinde bulunur. Diğeri ise Suşehri ilçesinde bulunur. Bu iki yerde de yoğun ilgi gösterilmektedir.

 Sivas Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?

Sivas Paintball Oyun Alanı, Kayseri yolu 3. Km Taşlıdere mevkinde bulunur. Buraya ulaşmak oldukça kolaydır. Şehir içinde kalkan servislerle gidilebileceği gibi şahsi aracınızla da ulaşabilirsiniz.

Suşehri Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?

Suşehri Paintball Oyun Alanı, Mustafa Bulut ve Kemal Aydın isimli iki genç tarafında 16 Şubat 2018 tarihinde ziyarette açılmıştır. Sivas il merkezine yaklaşık 144 km uzaklıkta bulunan Suşehri ilçesindeki  D-100 karayolu üzerinde bulunuyor. Buraya ulaşmak için ilk başta ilçeye ulaşmak gerekir. Sivas Otogarın yanında bulunan İlçe ve köy garajından kalkan otobüslerle buraya ulaşım yapılabilir. Ya da şahsi aracınızla tabelalar yardımıyla ulaşım sağlayabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here