Tuzla Otelleri ve Tuzla Otel Fiyatları
Tuzla Otelleri ve Tuzla Otel Fiyatları

Tuzla Otelleri ve Tuzla Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Umarız ki bu yazı iş ve tatil seyahatinize size pusula olur. Sorularınız olursa yorum kısmında bizimle paylaşın.

İstanbul’un Tuzla ilçesi Anadolu yakasında Marmara Denizinin kıyılarında bulunmaktadır. Türkiye’nin en büyük tersanelerine sahip Tuzla ilçesi, sanayi alanında gelişmiştir. Buraya iş ve tatil seyahati için yıl boyunca çok sayıda ziyaretçi gelmektedir. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama yönünden pek sıkıntı çekmezler. Çünkü Tuzla ve çevresinde çok sayıda konaklama alanı bulunur. Burada her bütçeye uygun bir yer bulmak mümkündür. Fakat size tavsiyem buraya gitmeden önce İnternet üzerinde mutlaka rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem işinizi sağlama almış olursunuz. Hem de daha uygun fiyatta bir konaklama yeri bulmuş olursunuz. Şimdi burada yer alan bazı konaklama yerlerini size önermek istiyorum. Şöyle ki;

Tuzla Otelleri ve Tuzla Otel Fiyatları

1-Radisson Blu Hotel & Spa İstanbul Tuzla: İstanbul Tuzla’da yer alan bu otel, toplam 254 odasıyla konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Otel bünyesinde iki adet SPA merkezi, iki adet hamam, iki adet sauna, kapalı spor salonu, açık ve kapalı havuz bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 330-550 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-DoubleTree by Hilton İstanbul Tuzla: İstanbul Tuzla’da yer alan bu otel, 84 odasıyla konuklarına üst düzey konfor sunmaktadır. Gemi tersaneleri ve sanayi bölgesine yakın bir konumda yer alan bu otel, yıl boyunca çok sayıda misafir ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 250-470 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-İstanbul Medikal Termalİstanbul Tuzla’da yer alan bu otel, konuklarına hem konforlu hem de şifalı hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde başta havuz ve SPA merkezi olmak üzere çok sayıda farklı hizmet alanları bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 230-440 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Hotel Chatto: İstanbul Tuzla’da yer alan bu otel, konuklarına konforlu bir hizmet sunmaktadır. Tuzla sahiline yakın bir konumda yer alıp  restoranlara, kafelere ve alışveriş mekanlarına oldukça yakındır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 230-420 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Tuzla Town Hotel: İstanbul Tuzla’da yer alan bu otel, deniz kıyısında konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Odaları oldukça modern olup yıl boyunca birçok konuk ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 220-400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Şimdi ise daha uygun fiyatta bulunan otel önerilerimize bakalım.

1-Asya Park Hotel: İstanbul’un Tuzla ilçesine bağlı Orhanlı Mevkii, sanayi bölgesinde bulunur. Otel bünyesinde konuklarına açık yüzme havuzu, sauna ve masaj olanakları sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Tuzla Termal Tesisleri: İstanbul Tuzla’da yer alan bu tesis, çam ağaçları ile kaplı 70 dönümlük bir üzerinde yer alır. Bu tesis bünyesinde 33 oda ve 13 bungalowda toplam 100 yatak kapasitesiyle konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 120-220 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Blanco Hotel Tuzla: İstanbul Tuzla’da yer alan bu otel, Sahil kenarında konforlu odalarında konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Marmara Denizi ve Tuzla Limanı manzaralı bu odalarda sevdiklerinizle birlikte rahatlıkla konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 130-270 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Beyaz Saray Otel Tuzla: İstanbul Tuzla’da yer alan bu otel, tüm yıl boyunca konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Aydınlık ferah odalardan gönül rahatlığı içinde konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 140-290 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Tuzla Konak Hotel: İstanbul Tuzla’da yer alan bu otel, sahile oldukça yakın bir konumda bulunur. Otel bünyesinde açık yüzme havuzu ve terası ile yıl boyunca çok sayıda konuk ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-320 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here