Uşak Otelleri ve Uşak Otel Fiyatları
 Uşak Otelleri ve Uşak Otel Fiyatları

Uşak Otelleri ve Uşak Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bir makale kaleme alacağız. Umarım bu makale hem iş hem de tatil seyahatinizde size yol arkadaşı olur. Sorularınız olursa yorum kısmında bizimle paylaşın.

Uşak Otelleri

Uşak 358.736 toplam nüfusu ile ülkemizin Ege Bölgesinde bulunur. İlimize bağlı 6 ilçe bulunur. Burada gezilip görülecek birçok yer bulunur. Her yıl buraya iş ve tatil seyahati için çok sayıda yerli ve yabancı ziyaretçi uğramaktadır.

Göz at ;

  1. Uşak Gezilecek Yerler
  2. Uşak Gece Hayatı
  3. Uşak’da Gezilecek 10 Yer
  4. Uşak’ın İlçeleri
  5. Uşak Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
  6. Ege Bölgesi Şehir Otelleri ve Ege Bölgesi Şehir Otel Fiyatları
  7. Uşak Otelleri ve Uşak Otel Fiyatları

Buraya gelenler konaklama açısında pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü şehrin her noktasında bir konaklama yeri bulunmaktadır. Uşak merkezde birçok otel, pansiyon, kiralık ev ve konak bulunur. Her bütçeye uygun bir konaklama yeri bulunmaktadır.

Fakat buraya gelmeden önce İnternet üzerinde rezervasyon yaptırırsanız işinizi sağlama almış olursunuz. Şimdi burada bulunan bazı popüler konaklama yerlerini vermek istiyorum. Şöyle ki;

Uşak Otel Fiyatları

1-Ören Thermal Hotel: Uşak-İzmir Karayolu üzerinde yer alan Ören Thermal Hotel,  Toplam 92 odası ve 250 yatak kapasitesiyle yıl boyunca konuklarına hizmet vermektedir. Şifalı sularıyla derdinize deva bulabilirsiniz. Otel bünyesinde başta havuz, hamam, suana olmak üzere birçok farklı hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 250-600 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Ramada Uşak Hotel: Uşak merkezde yer alan bu otel, yıl boyunca konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Tesis bünyesinde yemyeşil bir bahçe, harika bir kapalı havuz ve fitness merkezi  bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 230-570 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Özgöbek Rönesans Hotel: Uşak kent merkezde yer alan Özgöbek Rönesans Hotel, Uşak Otobüs Terminali’ne 1,8 km, Uşak Havalimanı’na 6,9 km uzaklıkta bulunur. Otel bünyesinde harika bir teras ve ücretsiz otopark bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 220-550 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Yücel Hotel: Uşak aşıklar diyarında yer ala bu otel, toplam 80 odasıyla konuklarına yıl boyunca harika hizmet olanakları sunmaktadır. Odaları oldukça şık ve konforlu olup yıl boyunca birçok konuk ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 210-500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Dülgeroğlu Hotel: Uşak Merkez yer alan Dülgeroğlu Hotel, yıl boyunca konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Otel bünyesinde 200 kişilik balo salonu, 50 kişilik konferans salonu ve birçok farklı hizmet olanağı bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 170-380 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

6-Ağaoğlu Hotel Uşak: Uşak merkez İsmet Paşa caddesinde yer alan bu otel, 1977 yıllında hizmette açılan şehrin ilk turistik otelidir. 2007 yıllında restore edilip daha konforlu hale getirilmiştir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 160-350 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

7-KremoN Hotel: Uşak merkezde yer alan bu otel, Arkeoloji Müzesi’ne 700 metre, Karun Alışveriş bölgesine ise 800 metre uzaklıkta bulunur. Otel bünyesinde başta Sauna ve fitness merkezi olmak üzere birçok hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 140-290 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz