gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Burhaniye Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genelde çay bahçesi, cafe-bar, restaurant, gazino ve Discolar da geçer. Bu mekanlarda eğlence sabaha kadar devam eder.

Burhaniye; Balıkesir’e bağlı bir ilçedir. Aslında gece hayatı veya Burhaniye denilince akla ilk olarak Ören Köyü gelmektedir. Burhaniye denize kıyısı olmayan bir ilçe olmasına rağmen içinde bulunan Ören; birçok tarihi esere sahip, sessiz, sakin bir tatil köyüdür. Bu köy bir tatil köyü olduğundan dolayı gece hayatı baya parlak geçmektedir. Buraya her yıl binlerce turist akın etmektedir. Ören harika bir yerdir. Tertemiz suya ve ince kuma sahip Ören plajlarında denizin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Özellikle temmuz ayında sıcak suya sahip bu bölgede harika bir tatil yapabilirsiniz. Sessiz, sakin yapısı ve temiz havası ile Ören ‘de çok güzel bir tatil yapabilirsiniz. Ayrıca Ören sokaklarında yürüyüş yapabilir, sakin ortamın tadını çıkarabilirsiniz. Geceleri ise burada bulunan Bar ve discolarda keyfinizce eğlenebilirsiniz. Bunun dışında Burhaniye merkezde yine gece hayatı için gece mekanları bulunur. Bu mekanlarda eğlenebilirsiniz. Şimdi İlçemizde bulunan bazı mekanları önereceğiz. Umarım memnun kalırsınız. Bu mekanlarda ilginç bir anınız olursa sayfanın altında bulunan yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

BURHANİYE GECE HAYATI

Martin Pub and More: Bu mekan Balıkesir ilimizin Burhaniye ilçesinde bulunur. Yaz aylarında açık hava eğlenmek istiyorsanız burası tam size göre bir yer. Canlı pop-jazz ve blues müzik ile gecenize renk katar.

Pasha Disco:  Bu mekan Balıkesir’in Burhaniye ilçesine bağlı Ören tatil köyünde bulunur. Bu mekanda sabaha kadar kesintisiz bir eğlence yaşayabilirsiniz. Eğlenmek isteyenlerin adresi olup şiddetle tavsiye edilir.

Bunun dışında burada bulunan otellerde gece mekanları bulunur. Kaldığınız otelde gece eğlencesi için mekanlarına takılabilirsiniz. Ya da gece çıkıp sahil kenarında yürüyüş yapabilir. Ya da çay bahçesinde oturup sohbet yapabilirsiniz.

Sorularınız olursa bu sayfadan cevaplayabiliriz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here