Fethiye Balayı Otelleri ve Fethiye Balayı Otel Fiyatları
Fethiye Balayı Otelleri ve Fethiye Balayı Otel Fiyatları

Fethiye Balayı Otelleri ve Fethiye Balayı Otel Fiyatları ile ilgili merak edilen bütün sorulara cevap mahiyetinde bir yazı kaleme aldık. Umarım bu yazı balayı tatiliniz ile ilgili kafanızda oluşan soru işaretleri giderecektir. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

Çoğu insanın hayatında bir kez yaşadığı balayı tatili çok özel ve güzel olmalıdır. Bu nedenle iyi bir plan yapıp bu plan dahilinde eşinizle birlikte rüya gibi bir tatil yaşamalısınız. Bunun için ilk olarak yer seçmeniz gerekir. Bunun için en ideal yerlerden biri şüphesiz Fethiye ilçesidir. Burada deniz, kum, güneş ve yemyeşil doğa eşliğinde hayalinizdeki tatili yaşayabilirsiniz. Bu ilçede yer alan bazı balayı otellerini size önermek istiyorum. Şöyle ki;

Fethiye Balayı Otelleri ve Fethiye Balayı Otel Fiyatları

1-Club Prive by Rixos Göcek: Muğla’nın Fethiye ilçesine bağlı Göcek beldesinde bulunur. Harika bir tatil keyfi yaşamak için buraya mutlaka gelmelisiniz. Oldukça şık ve konforlu odalarında sevdiklerinizle harika bir tatil yaşayabilirsiniz. Denize oldukça yakın bir yerde konumlanmıştır. Fakat oldukça pahalı bir yerdir. Balayı tatili şık ve konforlu bir yerde yaşamak için burası sizin için doğru adrestir.  Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 3000-5000 TL arasında değişmektedir.

2-Hillside Beach Club: Muğla’nın Fethiye ilçesine bağlı Kalemya Koyu’nda bulunur. Harika doğasında misafirlerine harika hizmetler sunmaktadır. Rüyanızdaki balayı tatilini huzur içinde yaşamak isterseniz burası sizin doğru adrestir. Bu şık ve konforlu tesiste kalmak için gecelik oda fiyatı 2000-2700 TL ücret ödemek gerekir.

3-Perdue Hotel: Muğla’nın Fethiye ilçesine bağlı Faralya beldesinde bulunur. Çam ormanları arasında, sahiden uzak huzur bulacağınız bir yerde bulunur. Otel bünyesinde özel bir plaj bulunur. Hayalinizdeki balayı tatilini huzur içinde yaşamak isterseniz doğa ile iç içe bir konumda bulunan bu tesis doğru adrestir. Bu şık ve konforlu otelde konaklamak için gecelik oda fiyatı 1700-2200 TL ücret ödemek gerekir.

4-Lissiya Hotel: Muğla’nın Fethiye ilçesine bağlı Kabak Koyunda bulunur. muhteşem kuş bakışı koy ve dağ manzarasıyla müşterilerine harika bir görsel şöleni sunmaktadır. Romantik bir balayı tatili için bu tesis tercih edilebilir. Burada konaklamak için gecelik 900-1500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-D-Resort Göcek: Muğla’nın Fethiye ilçesine bağlı Göcek beldesinde bulunur. Panoramik dağ manzarasında bulunur. Şık ve nezih bir ortamda harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Unutamayacağınız bir balayı tatili için bu tesis tercih edilebilir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 500-1000 TL arasında değişmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here