gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Fethiye Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genelde bar, disco, cafe ve gece kulüplerinden geçer. Ülkemizde gece hayatı en parlak geçen yerlerin başında gelir. Bu mekanlarda eğlence son hızı ile sabaha kadar devam eder.

Doğal güzellikleri, tarihi ve turistlik yerleri ile dikkat çeken Fethiye; Muğla’ya bağlı bir ilçedir. Deniz kıyısında bulunan Fethiye sıradan bir ilçe gibi değil modern bir şehir havasındadır. Turizmin önemli merkezlerinden olan Fethiye’de gezilecek çok sayıda yer bulunmaktadır. Bu nedenle buraya her yıl yerli ve yabancı binlerce turist akın etmektedir.

Buraya gelen turistler gündüz deniz ve kum ile buluşurken gece ise mekanlarda eğlenceyi dibine kadar yaşamaktadır. İlçemizde gece hayatı baya parlaktır. Burada birçok mekan bulunur. Bu mekanlarda eğlence sabaha kadar son hızı ile devam etmektedir. İlçemizin merkezinde bütün mekanlar neredeyse bir cadde üzerinde bulunur. Bu cadde de bulunan mekanlar turist kapma peşindedir.

Bu nedenle fiyatlar gayet uygun olmaktadır. Çoğu zaman bu mekanlar kampanya düzenlemektedir. Buraya gidenler memnun bir şekilde ayrılmaktadır. Şimdi ilçemizde bulunan bazı mekanları önereceğiz. Umarım memnun kalırsınız. Bu mekanlarda ilginç bir anınız oluşursa yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

FETHİYE GECE HAYATI

Cengiz Bar: Fethiye ilçesine bağlı Hisarönü mahallesinde bulunur. Mekan gayet hoş ve çalışanlar çok sıcak kanlıdır. Müzik eşliğinde sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenip gece hayatı yaşayabilirsiniz.

Car Cemetery Bar: Fethiye barlar sokağında bulunur. Hem içeride hemde dışarıda oturma yeri bulunur. Harika bir mekan olup gidenler gayet memnun bir şekilde ayrılmaktadır. Tavsiye edilir.

Cafe Park Teras: Fethiye ilçemizde bulunan bu mekan kesinlikle tek kelime ile harika bir yerdir. Özellikle manzarası her şeye değer. Fethiye’ye gelipte bu mekana uğramadan dönerseniz çok şey kaybedersiniz. Ortam da gayet hoş çalışanlar gayet güler yüzlü ve fiyatlarda uygundur. Şiddetle tavsiye edilir.

Deep Blue Bar: Fethiye merkezde bulunan bu mekan tek kelime ile harika bir yer. Ortam gayet hoş olup çalışanlar gayet ilgilidir. Müzik ve içecekler gayet kalitelidir.

Shadows Bar: Muğla’nın Fethiye ilçesine bağlı Ölüdeniz Beldesinde bulunur.  Ölüdeniz’in en hareketli barlarından biridir. Özellikle dansçıları bir harika. Kokteylleri çok kaliteli tavsiye edilir.

Seahorse beach club: Muğla’nın Fethiye ilçesine bağlı Ölüdeniz Beldesinde bulunur. Burası bir konaklama yeri aynı zamanda. Otel ve Karavan bulunur. Gidenler genellikle daha uygun fiyatta olduğu için karavanda kalıyorlar. Harika bir manzarası var. Hemen 50 metre ilerde tesise ait plaj bulunur. Kısaca deniz, ortam, müzik ve hizmet harika tek bir sıkıntısı var yemekler biraz pahalı.

Mojito Bar Oludeniz: Muğla’nın Fethiye ilçesine bağlı Ölüdeniz Beldesinde bulunur. Ölüdeniz’de bulunan harika barlardan biridir. Mekan sahibi çok sıcak kanlı müzik gayet hoş ve en güzeli de hazırlanan mojito ve servise bayıldım. Şiddetle tavsiye edilir.

One For The Road: Muğla’nın Fethiye ilçesine bağlı Ölüdeniz Beldesinde bulunur. Beldede en çok tercih edilen bardır. Özellikle kokteyller çok harikadır. Müziği ve cana yakın çalışanları ile sizi buraya saatlerce bağlayabilir.

Buzz Beach Bar: Muğla’nın Fethiye ilçesine bağlı Ölüdeniz Beldesinde bulunur. Ölüdeniz sahilinde muhteşem manzarası ile sizi kaç metre uzakta buraya mıknatıs gibi çekmektedir. Yemekler harika. Yemek üzerinde çalınan müzikler gecenize renk katmaktadır. Daha sonra sahile doğru uzanıp içkinizi yudumlarken gecenize lezzet katmaktadır.

Help Beach Bar: Muğla’nın Fethiye ilçesine bağlı Ölüdeniz Beldesinde bulunur. Deniz kenarında kurulu bu mekan bir harika. Kaliteli canlı müziği, Eğlenceli personeli ve hoş ortamı ile sizi mıknatıs gibi çekmektedir. Giden bir daha gitmek istemektedir. Buraya giderseniz. Bir daha ki tatilinize büyük ihtimalle yine burayı tercih edeceksiniz.

Sorularınız olursa bu sayfadan cevaplayabiliriz.

Göz at ;

 1. Fethiye Gezilecek Yerler
 2. Fethiye Nerede, Nerenin İlçesi ve Hangi Bölgede Şehirde
 3. Fethiye Otelleri ve Fethiye Otel Fiyatları
 4. Ölüdeniz Plajı Nerede, Nasıl Gidilir ve Giriş Ücreti
 5. Fethiye Gece Hayatı
 6. Yeşilvadi Doğa Park ve Kamp Alanı
 7. Çalış Plajı Nerede, Nasıl Gidilir ve Giriş Ücreti
 8. Fethiye Müzesi
 9. Fethiye Balayı Otelleri ve Fethiye Balayı Otel Fiyatları
 10. İçmeler Plajı
 11. Ölüdeniz-Kıdrak Tabiat Parkı
 12. Büyük Katedral (Fethiye Camii)
 13. Fethiye Camii
 14. Fethiye Kelebekler Vadisi Nerede, Nasıl Gidilir
 15. Babadağ Fethiye
 16. Erasta Fethiye Avm
 17. Muğla Gezilecek Yerler
 18. Muğla’da Gezilecek 10 Yer
 19. Muğla Gece Hayatı
 20. Muğla Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
 21. Ege’de Mutlaka Görülmesi Gereken 10 Yer
 22. Ölüdeniz Nerede, Nasıl Gidilir
 23. Muğla Otelleri ve Muğla Otel Fiyatları

4 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here