Gaziemir Otelleri ve Gaziemir Otel Fiyatları
Gaziemir Otelleri ve Gaziemir Otel Fiyatları

Gaziemir Otelleri ve Gaziemir Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Bu yazı iş ve tatil seyahatinizde size rehber görevi yapacaktır. Sorularınız olursa yorum kısmında bizimle paylaşın.

Gaziemir; İzmir’e 13 km uzaklıkta bulunan İzmir’e bağlı bir ilçedir. Gaziemir; yarısından fazlası ormanlarla kaplı olmasından dolayı İzmir’in en yeşil ilçesidir. Yeşil ve sakin tabiatı ile her yıl çok sayıda ziyaretçi çekmektedir. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama açısından pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü ilçenin her noktasının birçok apart otel ve pansiyon gibi konaklama alternatifi bulunur. Şimdi burada bulunan bazı konaklama yerlerini size tavsiye etmek istiyorum. Şöyle ki;

 Gaziemir Otelleri ve Gaziemir Otel Fiyatları

1-Orty Airport Otel: İzmir’in Gaziemir ilçesine bağlı  Dokuz Eylül Mahallesi, Havaalanı Yolu Adnan Menderes Havaalanında bulunur. Bu otelin diğerlerinden farklı bir yönü bulunmaktadır. İzmir’in ilk ve tek havalimanı oteli olarak konuklarına hizmet etmektedir. Burada konaklamak için gecelik 400-750 TL arasında ücret ödenmesi gerekir.

2-Svalinn Hotel: İzmir-Gaziemir’de yer alan bu otel, yıl boyunca konuklarına hizmet vermektedir. Otel bünyesinde birçok hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 350-600 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Tav Airport Hotel İzmir: İzmir-Gaziemir’de yer alan bu otel, İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nın uluslararası terminalinin içinde bulunur. Otel bünyesinde modern odalarıyla konuklarına hizmet vermektedir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 270-480 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-DoubleTree By Hilton İzmir Airport: İzmir-Gaziemir’de yer alan bu otel bünyesinde harika bir bahçe, havuz ve fitness merkezi bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip gönül rahatlığı içinde konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 260-450 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Hakcan Otel: İzmir Gaziemir’de yer alan Hakcan Otel, konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde birçok hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 210-400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

6-Extenso Hotel: İzmir Gaziemir’de yer alan bu otel,  Konumu ve şıklığı ile konuklarına yıl boyunca harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 210-380 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

7-Trio Hotel: İzmir Gaziemir’de yer alan bu otel, modern bir komplekste konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde birçok hizmet olanağı bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 170-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here