Gebze Center Nasıl Gidilir, Nerede (Pendik ve Tuzladan)
Gebze Center Nasıl Gidilir, Nerede (Pendik ve Tuzladan)

Gebze Center Nasıl Gidilir, Nerede (Pendik ve Tuzladan) – Türkiye’nin en güzel eğlence temalı parklarından birisi olan ancak geçtiğimiz günlerde vahim bir kaza ile gündeme gelen Gebze Center nerede ve nasıl gidilir?

Gebze Center AVM Nerededir?

Gebze Center, Doğuş grubu tarafından Gebze’de ki eski otogarın olduğu alanda yapılmış bir avm ve eğlence parkıdır. Eğlence temalı bu parka, sadece Gebze’de yaşayan vatandaşlar değil aynı zamanda İstanbul’un Pendik ve Tuzla ilçelerinde yaşayan pek çok kişide gelmektedir. Hafta sonları hayli kalabalık olan avm için güzergah bilgilerini verelim.

Gebze Center Nasıl Gidilir?

Gebze merkeze sadece 700 metre mesafede bulunan Gebze Center, eğer merkezde iseniz yürüyerek bile gidebilirsiniz. Yok eğer Pendik ya da Tuzla gibi ilçelerde geliyorsanız E5 yolu üzerinden Gebze Tübitak sapağından sağ tarafa girmelisiniz. Eğer E6 yolunu tercih ederseniz Çayırova sapağından ayrılarak e5’e geçmelisiniz. Tuzla’ya 15 kilometre, Pendik’e ise 18 kilometre mesafede bulunan Gebze Centere geldiğiniz için pişman olmayacağınızı düşünmekteyiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here