Kandilli Kayak Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir?
Kandilli Kayak Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir?

25. Dünya Üniversiteler Kış Oyunları Erzurum 2011’de biatlon ve kayaklı koşu müsabakalarının yapıldığı Kandilli Kayak Merkezi ile ilgili izlenim ve gözlemlerimizi aktaracağız. Bunun yanında Kandilli Kayak Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir? sorularına cevap bulacağız.

Erzurum il merkezine yaklaşık 36 km uzaklıkta bulunan Kandilli Kayak Merkezi, 160 hektar arazi üzerine kurulan harika bir kayak merkezidir. Bu kayak merkezin pistlerin rakımı 1.713 – 1.767 m arasında değişmektedir. Bu kayak merkezi 12 ay süreyle çok amaçlı kullanılan bir yerdir.

Bu kayak merkezi asıl popüler kılan özelliği; 25. Dünya Üniversiteler Kış Oyunları Erzurum 2011’de biatlon ve kayaklı koşu müsabakalarının burada yapılmış olmasıdır. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir kış tatili yaşayabilirsiniz. Burası kışın içinizi ısıtıp size harika vakit geçirmenizi sağlar.

Kandilli Kayak Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir?

Kandilli Kayak Merkezi, Erzurum’un Aşkale ilçesine bağlı Kandilli beldesinde bulunur. Bu kayak Merkezi, Erzurum il merkezine 36 km uzaklıkta bulunur. Buraya ulaşmak için şahsi aracınızla tabelalar yardımıyla ulaşım sağlayabilirsiniz. Ya da şehir merkezinden kalkan servislerle ulaşım sağlayabilirsiniz.

Göz at ;

 1. Aşkale Gezilecek Yerler
 2. Aşkale Nerede, Nerenin İlçesi ve Hangi Bölgede Şehirde
 3. Kandilli Kayak Merkezi
 4. Erzurum Gezilecek Yerler
 5. Erzurum’da Gezilecek 10 Yer
 6. Erzurum Gece Hayatı
 7. Erzurum Hakkında, Hangi Bölgede ve Nüfusu
 8. Doğu Anadolu Bölgesi’nin Güzelliğini Yaşatan, Mutlaka Ziyaret Edilmesi Gereken 10 Yer
 9. Palandöken Gezilecek Yerler
 10. Erzurum Otelleri ve Erzurum Otel Fiyatları
 11. Erzurum Nerede?
 12. Erzurum Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here