Kumluca Otelleri ve Kumluca Otel Fiyatları
Kumluca Otelleri ve Kumluca Otel Fiyatları

Kumluca Otelleri ve Kumluca Otel Fiyatları ile ilgili edindiğimiz izlenimler ışığında size bilgi sunmak istiyoruz. Umarım bu bilgiler ışığında merak ettiğiniz sorulara cevap bulursunuz.

Kumluca Otelleri

Kumluca Antalya’ya bağlı bir ilçedir. Kumluca ilçesi Antalya il merkezine 96 km uzaklıkta bulunmaktadır. Kumluca ilçesi tarihi yapıları ile dikkat çekmektedir. Bu nedenle buraya yıl boyunca çok sayıda yerli ve yabancı turist uğramaktadır.

Göz at ;

 1. Kumluca Gezilecek Yerler
 2. Kumluca Otelleri ve Kumluca Otel Fiyatları
 3. Kumluca Olympos Antik Kenti Nerede, Nasıl Gidilir
 4. Kumluca Nerede, Nerenin İlçesi ve Hangi Bölgede Şehirde
 5. Kumluca Adrasan Koyu
 6. Adrasan Otelleri ve Adrasan Otel Fiyatları
 7. Kumluca Papaz Koyu
 8. Kumluca Karaöz Koyu
 9. Kumluca Korsan Koyu
 10. Kumluca Gelidonya Feneri
 11. Antalya Gezilecek Yerler
 12. Antalya’da Gezilecek 10 Yer
 13. Antalya Gece Hayatı
 14. Akdeniz Bölgesinde Görülmesi Gereken 10 Yer
 15. Antalya Otelleri ve Antalya Otel Fiyatları
 16. Manavgat Şelalesi Nerede, Nasıl Gidilir
 17. Antalya Hayvanat Bahçesi
 18. Antalya Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
 19. Antalya Balayı Otelleri ve Antalya Balayı Otel Fiyatları
 20. Antalya Merkezden Hava alanına nasıl gidilir, ulaşım
 21. Patara Plajı Nerede, Nasıl Gidilir, Giriş Ücreti
 22. Konyaaltı Plajı Nerede, Nasıl Gidilir, Giriş Ücreti
 23. Antalya Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?
 24. Kaleiçi Otelleri ve Kaleiçi Otel Fiyatları

Buraya gelen ziyaretçiler konaklama açısında pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü burada birçok konaklama yeri bulunmaktadır. Şimdi burada yer alan bazı konaklama yerlerini size tavsiye etmek istiyorum. Şöyle ki;

Kumluca Otel Fiyatları

1-Sah Inn Paradise Otel: Antalya’nın Kumluca ilçesine bağlı Mavikent semtinde bulunur. Otel bünyesinde her tür hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada sevdiklerinizle birlikte gelip muazzam bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 800-1200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Olympos Village: Antalya’nın Kumluca ilçesine bağlı Olimpos Mevkiinde bulunur. Ormanın içinde plaja oldukça yakın bir konumda bulunan bir yerdir. Otel bünyesinde harika hizmetler bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip huzur bulabilirsiniz.  Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 500-1250 TL arasında değişmektedir.

3-Paradise Otel Cafe Restaurant: Antalya’nın Kumluca ilçesine bağlı Adrasan tatil Köyünde bulunur. Cennetten bir köşe olarak size sunmaktadır. Burada sevdiklerinizle harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 250-550 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Onuncu Köy Otel: Antalya’nın Kumluca ilçesine bağlı Adrasan tatil Köyünde bulunur. Muhteşem manzarasıyla göz kamaştırmaktadır. Bu otel, 24 oda ve 55 yatak kapasitesine sahiptir. Burada konaklamak için gecelik 240-440 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Club Sun Village: Antalya’nın Kumluca ilçesine bağlı Adrasan tatil Köyünde bulunur. Etrafı çam ormanları ile çevrili harika bir mekandır.  Burada konaklamak için gecelik 220-500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

 Kumluca Ucuz Otelleri

1-Hamiyet Öğretmenin Tatil Evi: Antalya’nın Kumluca ilçesine bağlı Adrasan tatil Köyünde bulunur. Adrasan Plajı’na 500 metre uzaklıkta bulunur. Burada sevdiklerinizle harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz.  Burada konaklamak için gecelik 60-130 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Parlak Apart: Antalya’nın Kumluca ilçesine bağlı Adrasan tatil Köyünde bulunur. Plaja sadece 3 dakikalık yürüme mesafesinde bulunur. Harika bir manzarası bulunur. Burada konaklamak için gecelik 80-170 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Olive Garden Pansiyon: Antalya’nın Kumluca ilçesine bağlı Olimpos Mevkiinde bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 80-150 TL arasında değişmektedir.

4-Yıldıran Akya Hotel Adrasan: Antalya’nın Kumluca ilçesine bağlı Adrasan tatil Köyünde bulunur. Denize sıfır bir konumda bulunan otelde harika manzaralı bir restoran bulunur. Yılın dört mevsimi konuklarını ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik 80-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Olimpos İnci Pansiyon: Antalya’nın Kumluca ilçesine bağlı Olimpos Mevkiinde bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında değişmektedir.

Kumluca Gezi Rehberi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here