PAYLAŞ
Milano Gece Hayatı

Milano Gece Hayatı, Geceleri ve Eğlence Hayatı çok renki ve parlak geçmektedir. Burada çok sayıda gece mekanı bulunmaktadır. Bu mekanlarda eğlence sabah saatlerine kadar tüm hızı ile devam eder.

Milano’da Çılgın Gece Hayatı

Milano kuzey İtalya’nın Lombardiya bölgesinde bulunan harika bir şehirdir. Dünya’da modanın başkenti olarak bilinen bu şehir kendine özgü stili ile İtalya’nın diğer şehirlerinden ayrılmaktadır. Milano’ya her yıl çok sayıda turist akın etmektedir. Buraya gelen turistler gün boyunca alışveriş yapıp, Leziz yemeklerini tadıp ve harika tarihi yerlerini gezmekteler. Gece olunca Milano sokakları cıvıl cıvıl parlamaktadır. Her bölgesinde ve her sokağında bir gece mekanı bulmak mümkündür. Buraya gelen turistler gönüllerince sabah saatlerine kadar eğlenmekteler. Şimdi Milano şehrinde bulunan bazı gece mekanlarına birlikte bakalım. Bu mekanlarda ilginç bir anınız olursa yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

MİLANO GECE KULÜPLERİ

Milano Gece Kulüpleri

Armani Prive

Milano Armani Prive
Bakire Kızların Evlenemediği, Evde Kaldığı İlginç Kabile

Milano şehrin en lüks ve en popüler gece kulübüdür. Buraya genelde şehrin veya turistlerin lüks kesimine hitap eden bir yerdir. Burada lezzetli ve sıra dışı kokteylerle güzel bir gece geçirebilirsiniz. Bunun dışında burada her gece farklı bir ses sanatçısı konser vermektedir. Mekan harika bir şekilde dizayn edilmiştir. Buraya geldiğinizde birçok ünlü ile karşılaşabilirsiniz. Buradaki fiyatlar diğer gece mekanlarına göre biraz daha yüksektir.

Adres: Via Gastone Pisoni 120121 Milanİtalya
Telefon: +39 02 6231 2655

Mono Bar

Mono bar

Retro ambiyans ile ön plana çıkan mekan harika gecelerin yaşadığı bir yerdir. Buraya gelenler sabah saatlerine kadar harika saatler yaşayabiliyor. Özellikle DJ performansları ve canlı müzikle harika bir gece yaşayabilirsiniz.

Adres: Via Lecco, 6, 20124 Milano MI, İtalya
Telefon: +39 339 481 0264

Alcatraz

Alcatraz

Milan şehrinde çeşitli etkinliklerin düzenlendiği en büyük mekandır. Burada dünyanın en iyi ses sistemi ile canlı müzik yapılmaktadır. Dünya Moda haftasında burada birçok program yapılmaktadır. Buraya gelen harika bir gece yaşayabilir.

Adres: Via Valtellina, 25, 20159 Milano MI, İtalya

Telefon: +39 02 6901 6352

Colonne di San Lorenzo

Milano Colonne di San Lorenzo

Milano şehrin bütün sokakların birleştiği yer olan meydanın ismi Colonne di San Lorenzo’dur. Burası Roma tarihi kalıntıların arasında harika bir meydandır. Bu meydan Milano gençlerin gece akın ettiği bir yerdir. Burada yemekler evde getirilir. İçecekler markette satın alınır. Meydan da sabaha kadar eğlenceyi dibine kadar yaşarsınız. Buraya gittiğinizde sizi ilk götürecek yerlerin başında bu meydan gelir. Yazın birçok gece açık hava konserleri yapılmaktadır.

Adres: Corso di Porta Ticinese, 20123 Milano MI, İtalya

Telefon: +39 02 0202

Just Cavalli Restaurant & Club

Just Cavalli Restaurant & Club

Bu mekan ünlü moda tasarımcısı Roberto Cavalli’n sahibi olduğu bir mekandır. Harika bir tasarımla dizayn edilmiştir. Buraya her gece çok harika organizasyonlara ev sahipliği yapmaktadır. Buraya yolunuz düşerse harika bir gece yaşayabilirsiniz. Lezzetli ve sıra dışı kokteyyler ve canlı müzikle geceniz renklenecektir. Özellikle eğlence başlamadan harika yemeklerinden tatmanızı tavsiye ederim.

Adres: Torre Branca, Via Luigi Camoens, 20121 Milano MI, İtalya

Telefon: +39 02 311817

Bunun dışında şehrin en popüler gece hayatın yaşandığı bölge Porto Ticinese bölgesidir. Burada çok sayıda gece mekanı bulunur. Bu mekanlara takılıp harika bir gece hayatı yaşayabilirsiniz. Yine bunun dışında Buenos Aires caddesi şehrin gece hayatını renklendiren diğer bir bölgesidir. Burada da birçok gece mekanı bulunmaktadır. Şehirde gece hayatına başlamadan önce harika yemeklerini tatmanızı öneririm. Birde şunu söylemeden geçmeyeyim. Milano şehrinde Aperatif saati zamanı vardır. Bu saat 18: 00’den başlar. 21:00′ e kadar devam eder. Aperatif saati: Mutlu saatler olarak bilinir. Yazı ile ilgili sorularınız olursa yazabilirsiniz.

Milano Gece Hayatı

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen, Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı giriniz