gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Milano Gece Hayatı, Geceleri ve Eğlence Hayatı çok renki ve parlak geçmektedir. Burada çok sayıda gece mekanı bulunmaktadır. Bu mekanlarda eğlence sabah saatlerine kadar tüm hızı ile devam eder.

Milano kuzey İtalya’nın Lombardiya bölgesinde bulunan harika bir şehirdir. Dünya’da modanın başkenti olarak bilinen bu şehir kendine özgü stili ile İtalya’nın diğer şehir

Bunları da okumalısın ;

 1. Roma Gezilecek Yerler
 2. Roma Otelleri ve Roma Otel Fiyatları
 3. Roma Nerede, Hangi Ülkede ve Nerenin Başkenti
 4. Roma Gece Hayatı
 5. Roma Terminiden Fiumicino Havalananına Ulaşım Nasıl Gidilir
 6. Roma şehir içi ulaşım
 7. İtalyanın En Güzel 10 Gölü
 8. Kuzey İtalya’da Gezilecek 10 Yer
 9. Milan Gezilecek Yerler
 10. Venedik Gezilecek Yerler
 11. Venedik Gece Hayatı
 12. Venedik Otelleri ve Venedik Otel Fiyatları
 13. Floransa Gezilecek Yerler
 14. Floransa Gece Hayatı
 15. Floransa Roma Arası Ulaşım, Nasıl Gidilir
 16. Milano Gece Hayatı
 17. İtalya Vizesi İçin Gerekli Evraklar ve Nasıl Alınır?
 18. İtalyanın Başkenti, Şehirleri ve Bölgeleri
 19. İtalya Nerede?

lerinden ayrılmaktadır. Milano’ya her yıl çok sayıda turist akın etmektedir.

 

Buraya gelen turistler gün boyunca alışveriş yapıp, Leziz yemeklerini tadıp ve harika tarihi yerlerini gezmekteler. Gece olunca Milano sokakları cıvıl cıvıl parlamaktadır. Her bölgesinde ve her sokağında bir gece mekanı bulmak mümkündür. Buraya gelen turistler gönüllerince sabah saatlerine kadar eğlenmekteler.

Şimdi Milano şehrinde bulunan bazı gece mekanlarına birlikte bakalım. Bu mekanlarda ilginç bir anınız olursa yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Milano Eğlence Hayatı

Armani Prive

Milano şehrin en lüks ve en popüler gece kulübüdür. Buraya genelde şehrin veya turistlerin lüks kesimine hitap eden bir yerdir. Burada lezzetli ve sıra dışı kokteylerle güzel bir gece geçirebilirsiniz. Bunun dışında burada her gece farklı bir ses sanatçısı konser vermektedir. Mekan harika bir şekilde dizayn edilmiştir. Buraya geldiğinizde birçok ünlü ile karşılaşabilirsiniz. Buradaki fiyatlar diğer gece mekanlarına göre biraz daha yüksektir.

Adres: Via Gastone Pisoni 120121 Milanİtalya
Telefon: +39 02 6231 2655

Mono Bar

Retro ambiyans ile ön plana çıkan mekan harika gecelerin yaşadığı bir yerdir. Buraya gelenler sabah saatlerine kadar harika saatler yaşayabiliyor. Özellikle DJ performansları ve canlı müzikle harika bir gece yaşayabilirsiniz.

Adres: Via Lecco, 6, 20124 Milano MI, İtalya
Telefon: +39 339 481 0264

Alcatraz

Milan şehrinde çeşitli etkinliklerin düzenlendiği en büyük mekandır. Burada dünyanın en iyi ses sistemi ile canlı müzik yapılmaktadır. Dünya Moda haftasında burada birçok program yapılmaktadır. Buraya gelen harika bir gece yaşayabilir.

Adres: Via Valtellina, 25, 20159 Milano MI, İtalya

Telefon: +39 02 6901 6352

Colonne di San Lorenzo

Milano şehrin bütün sokakların birleştiği yer olan meydanın ismi Colonne di San Lorenzo’dur. Burası Roma tarihi kalıntıların arasında harika bir meydandır. Bu meydan Milano gençlerin gece akın ettiği bir yerdir. Burada yemekler evde getirilir. İçecekler markette satın alınır. Meydan da sabaha kadar eğlenceyi dibine kadar yaşarsınız. Buraya gittiğinizde sizi ilk götürecek yerlerin başında bu meydan gelir. Yazın birçok gece açık hava konserleri yapılmaktadır.

Adres: Corso di Porta Ticinese, 20123 Milano MI, İtalya

Telefon: +39 02 0202

Just Cavalli Restaurant & Club

Bu mekan ünlü moda tasarımcısı Roberto Cavalli’n sahibi olduğu bir mekandır. Harika bir tasarımla dizayn edilmiştir. Buraya her gece çok harika organizasyonlara ev sahipliği yapmaktadır. Buraya yolunuz düşerse harika bir gece yaşayabilirsiniz. Lezzetli ve sıra dışı kokteyyler ve canlı müzikle geceniz renklenecektir. Özellikle eğlence başlamadan harika yemeklerinden tatmanızı tavsiye ederim.

Adres: Torre Branca, Via Luigi Camoens, 20121 Milano MI, İtalya

Telefon: +39 02 311817

Bunun dışında şehrin en popüler gece hayatın yaşandığı bölge Porto Ticinese bölgesidir. Burada çok sayıda gece mekanı bulunur. Bu mekanlara takılıp harika bir gece hayatı yaşayabilirsiniz. Yine bunun dışında Buenos Aires caddesi şehrin gece hayatını renklendiren diğer bir bölgesidir. Burada da birçok gece mekanı bulunmaktadır. Şehirde gece hayatına başlamadan önce harika yemeklerini tatmanızı öneririm. Birde şunu söylemeden geçmeyeyim. Milano şehrinde Aperatif saati zamanı vardır. Bu saat 18: 00’den başlar. 21:00′ e kadar devam eder. Aperatif saati: Mutlu saatler olarak bilinir. Yazı ile ilgili sorularınız olursa yazabilirsiniz.